Camlara siyah film taktırcam !

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha kardeşim seni tanıyor olsam ve hala orada görev yapsam hayatta yazdırmazdım. Gerçi bizim arabaya da parktan yazmışlar. Düşünsene aynı yerde çalışıyoruz adam bize ceza yazıyor. :) Nilüferin polisi de öyle jandarması da... Ama orada yaşamak güzeldi... Ben mod taraftarıyım ;) Yanlış anlaşılmasın. Ama şöyle bir durum var. Benim eski arabada 3 numara film vardı full. İyi ki sattım kurtuldum. Araçta her türlü modifiyeye katılıyorum ama siyah cam filmine karşıyım. Emin ol kazaya neden olabiliyor. Olursa da 1 numara olacak ya da en fazla 2. Koyu olursa geceleri çok acayip oluyor. Özellikle de kışın...
abi valla jandarmadan cezayı yemeden önce aynı camlarla defalarca polis çevirmelerine girdim polisler camları açtırıp kapattırdı ama tek kelime etmediler görükledeki meslektaşların sağolsun ilk çevirmede affetmediler:D

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi valla jandarmadan cezayı yemeden önce aynı camlarla defalarca polis çevirmelerine girdim polisler camları açtırıp kapattırdı ama tek kelime etmediler görükledeki meslektaşların sağolsun ilk çevirmede affetmediler:D

Bırak yaa adamları. Biz yemin olsun karakola almıyorduk. Ben Çalı Karakolunda görev yapıyordum. Bizim personelden dördüne falan ceza yazınca parktan kovduk karakoldan. Uğrayamıyorlardı... :D :D :D Kardeşim cidden geçmiş olsun...

jan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bugün çektirdim 2 numara film, park ederken çok zorlandım, geri gelirken aynadan kaldırımı seçemedim, keşke 1 numara yaptırsaydım :( Ama araba çok güzel oldu :)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bugün çektirdim 2 numara film, park ederken çok zorlandım, geri gelirken aynadan kaldırımı seçemedim, keşke 1 numara yaptırsaydım :( Ama araba çok güzel oldu :)

film kalitesinden o ;)

4 numara olan aracımız var mercedes (mengerlerde film yapıldı alınırken 350 dolara) gece bile süper görüş dikiz aynaları dahil

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
80 tl derken cam başınamı oluyor?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kısmetse pazartesi arabaya bi 500 tl lik aksesuar alıcam ve camlara film taktırmak istiyorum elimde para varken , birkaç arkadaşım yaptırdı trafikte sorun çıkamamışlar sadece 1 tanesininki çok koyu olduğu için polis bunu çıkar bir dahakine görmeyeyim demiş bırakmış .Bunun bir yasal sınırı varmı çok koyu olmasına gerek yok güneş az geçirsin yeter yolculuk sırasında güneş çok rahatsız ediyor , birde muayenede sorun çıkarırmı daha sonra sökmesi kolaymıdır kendim sökebilirmiyim adi bişey takıtırcam 80-100 tl arası.

500 liralık aksesuar + cam filmi

akseuarın ömrü max 1 ay

hırsızların en sevgidi sey aksesuarlı aracların filmli olmasıdır patlatırken ses çıkarmaz arac içinde gece rahat çalıısırlar alarm varsa bile devreye girmez

çözümü illa film istiyorum dersen hareket sensörlü alarm taktırmak ve nolursa olsun aksesuarları kaskoya dahil etmek