Camlara siyah film taktırcam !

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Biz Beşyol'da yaptırdık. Ayrıntılı bilgi almak için bluefear53(Burak Abi) ile görüşebilirsiniz. Yardımcı olacaktır.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde bi arkadaş plakaya yapıştırmak türk bayrağı arması verdi kırmızı renkli fazladan varmış ,ama onada karışıyorlarmış galiba int de baktımda , mavi olması gerekiyormuş plakadaki Tr abmlemi doğruluğu nedir bunun.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde bi arkadaş plakaya yapıştırmak türk bayrağı arması verdi kırmızı renkli fazladan varmış ,ama onada karışıyorlarmış galiba int de baktımda , mavi olması gerekiyormuş plakadaki Tr abmlemi doğruluğu nedir bunun.

Yasak. Mavi avruba rengiymiş o yüzden mavi kullanmamız gerek ama polisler ona karışamıyor yani kalkıp türk bayragını sök diyemiyor ama yasak..

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görükle yi nerden biliyosun dicektim baktım bursalıymış sende:D üni. girişinde çok nadir oluyorda görükle içinde vede konutlar girişinde haftada 1 veya 2 defa mutlaka oluyor :D Artık neyse cezası riski alıcaz , takılırlarsada sercan1921 dedği gibi annem falan kullanıyor rahatsız edilmesin diye yaptırdım derim.Faza koyu çektirmicem zaten ön 1 arka camlar 3 numara olur, araba rengi kırmızı arkadaş punto ya ön 2 arka 3 yaptırdı o kadar sırıtmadı yine güzel duruyor .

Ben de Nilüfer İlçe Jandarmada Görev yaptım. Jandarma Astsubayım. Hatta Görüklede oturuyordum. Ahanda ispiyonlayacağım seni trafikçi arkadaşlara :D :D :D Bu arada şimdi şırnaktayım...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bi durum var filmlerimi yeni söktüm nedense artık bıktırdılar polisler özellikede köprı ayaklarının orda ama yine yapıcam ama başka bi taktikle artık

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Nilüfer İlçe Jandarmada Görev yaptım. Jandarma Astsubayım. Hatta Görüklede oturuyordum. Ahanda ispiyonlayacağım seni trafikçi arkadaşlara :D :D :D Bu arada şimdi şırnaktayım...
abi arkadaşlarına selamımı söyle valla geçen sene cam filminden 125 lira yazdılar bide filmleri söktürdüler öğrenci adamım dedim ama hiç acımadılar:D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem xenon larım var masmavi, hem cam filmim, hem de applerim var ama onde plaka bıle takılı değil... ustune ustluk aracım kan kırmızı çok dikkat çekiyor. jantlar krom gene keza. ayda 2000 km yol yapıyorum ve ıstanbuldayım. 17.00-04.00 arası yaşarım. istanbuldayım. polislerden yana şeytan kulagına kurşun sorun yaşamadım.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem xenon larım var masmavi, hem cam filmim, hem de applerim var ama onde plaka bıle takılı değil... ustune ustluk aracım kan kırmızı çok dikkat çekiyor. jantlar krom gene keza. ayda 2000 km yol yapıyorum ve ıstanbuldayım. 17.00-04.00 arası yaşarım. istanbuldayım. polislerden yana şeytan kulagına kurşun sorun yaşamadım.
polislerden ben de yaşamadım ama jandarma pek esnek olmuyo böyle konularda:D:D

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polislerden ben de yaşamadım ama jandarma pek esnek olmuyo böyle konularda:D:D

Vallaha kardeşim seni tanıyor olsam ve hala orada görev yapsam hayatta yazdırmazdım. Gerçi bizim arabaya da parktan yazmışlar. Düşünsene aynı yerde çalışıyoruz adam bize ceza yazıyor. :) Nilüferin polisi de öyle jandarması da... Ama orada yaşamak güzeldi... Ben mod taraftarıyım ;) Yanlış anlaşılmasın. Ama şöyle bir durum var. Benim eski arabada 3 numara film vardı full. İyi ki sattım kurtuldum. Araçta her türlü modifiyeye katılıyorum ama siyah cam filmine karşıyım. Emin ol kazaya neden olabiliyor. Olursa da 1 numara olacak ya da en fazla 2. Koyu olursa geceleri çok acayip oluyor. Özellikle de kışın...