Camlara film çektirmek yasak mı??

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma film çektirme yapıcaktım bizim bi arkadaşın filmli camalrına jandarma 250 tl cezası var demiş sök demiş bizim kızanda sökmüş. onunkiler 3 numara baya baya bi koyu. ben 1 numara çektircem ama bu ceza duyunca çektirmedim yasalarda öle bişey var mı??? bilen varsa yazarsa sevinirim.

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayeneden geçmediğini biliyorum. merak ettiğim trafik kanununda böle bi uygulama var mı?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi ustad.. film yasak.. arabanı bağlamaya kadar gidebilir.. tabi şansa kalmış..
ama muayneden hafif kusurlu olarak geçersin

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee ok muayeneden hafif kusurlu geçiyor daaa arkadaşa dediklerine 250 tl cezası var sök onları dieee işte buna fitil oluyorumm madem muayeneden geçiyorr nieee ceza yazarsınn :mad: beni korkutan ceza muayene önemli değil muayeneye daha 2,5 sene var. o kadar masraf yap çektir fil mi sonra dayı yasak sök desin ve sök yazık günah.

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
önceden muayenedende geçmiyordu ne zaman ki makam araçları muayeneden onun yüzünden geçemedi hemen hafif kusur olarak geçmeye başladı... ama söylendiği gibi polis veya jandarma karışıyor. onlarında karışma sebebi aracın içindekini göremiyorum veya araçtakini göremiyorum. düşününcede mantıklı geliyor. açık renk yaparsan pek karışmazlar...hani şansa da kalmış bir şey benim megane da baya koyuydu karışan olmadı bunda açık yaptım yine karışan yok... bir yandanda şans işi :)

250 tl cezası olacağını sanmıyorum valla arkadaşıma karışan polis filmi çizip yollamış ceza bile yazmamış... bizim şirket minibüsünde de var. araç yüklü vaziyette bir akşam yattığı oluyor uzun yol öncesi ondan arka taraflara film çektirmiştim... onu yakalayan polis parkyeri cezası yazıp göndermiş :)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde kendileri sigara basıyo yada anahtarla çiziolar bişeyde diyemiyosun yoksa araban bağlancak uğraş dur ondan sonra..Muayeneden geçmesinin sebebide devlet araçlarıda artık muayeneden geçiyorya onlarda flim oldugu için ya onlarıda geçirmicek yada hepsini yani muayeneden geçiriyor sonra yakaldıgında bağlıyor :S

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bidiğim kadarıyla öyle zart diye bağlamazlar. ilk önce uyarı vermeleri lazım

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bidiğim kadarıyla öyle zart diye bağlamazlar. ilk önce uyarı vermeleri lazım

İyide adam uyarı verse ne olur hergün aynı polis yakalıcak hali yok genelde uyarıları anahtarla çizik atma oluyor..

Bu arada kardeşim veya çocugum var deyin küçük yaşta ondan çektirdim dedin mi insafa geliyorlar bazen :D