Camlara film çektirmek yasak mı??

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Ankara kızılay da,saat sabahın 8 inde motorlu polis benim amerikan krom dedikleri filmlerimi söktürdü,van minut demeye kalmadan plakadaki kırmızı tr den de ceza yazdı.bundan böyle Ankara benim için bitmiştir.daha Ankara ya gitmem :) :) :)

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde içerinin %70 görünmesi lazım. Bunun aşağısı bir oran yasal değil. Ruhsata işletmen lazım. Ama muayeneden geçsen de yolda gezen yunuslar eğer kıl olursa sana sağa çektirip bir güzel çiziyorlar filmlerini. Çevirmelerde de polis memurunun insafına kalmış.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara kızılay da,saat sabahın 8 inde motorlu polis benim amerikan krom dedikleri filmlerimi söktürdü,van minut demeye kalmadan plakadaki kırmızı tr den de ceza yazdı.bundan böyle Ankara benim için bitmiştir.daha Ankara ya gitmem :) :) :)

Kızılay'da robokop lakaplı bi motorlu trafik polisi var. Ona denk gelmiş olabilirsin. Taksicilerin korkulu rüyası kendisi.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com

yanlış yerden geçmişsin abi ben oraya girmemek için merkezin etrafından dolanıyorum :kop:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok konuşuldu çok hemde çok netice hep aynı yazılanlar hep aynı sonuçda hep aynı

neticede yasakmı yasak

niye devlet satılmasına izin veriyor peki deniyor ?

devletin tek işide o kaldı zaten :D adamlar yasağı koymuşlar filmin ithalatını kesicek halleri yok o filimler sadece cam kaplama yada araba camı kaplama için getirtilmiyo pek çok farklı amaçlarla getiriliyor bazıları alıp bu filimleri arabaya kullanıyorsa bu devleti bağlamaz adamalr yasağı koymuş..

namuslu temiz kurallara bağlı bir polise denk gelirsen arabanıda bağalama hakkı var cezada keser yada iyi niyetliyse sana sök der burda git yoluna der. ben köprü çıkışında görmüşdüm ekip çevirmişdi çocuklar filimleri çıkartmaya çalışıyordu..

ben bu filim mevzusunda tek diyiceğim yaşa ve gör

bazısı 10 yıl biniyor kimse bir şey demiyor bazısı burnu pislikden çıkmıyor çevriliyor ceza yiyor polisle atışıyor falan filan..

birde perdeyle filmin ne alakası var anlamadım nasıl bir çelişki oluyor perde makaralıdır basarsın tuşa içeri girer alırsın evine götürürsün istediğin zaman takarsın

polis perdeye ne diycek perdeni indir der en fazla indirirsin olur biter filimli adama ne diyicek filmi sök der işde sökemediğin içinde ceza keser filim kalıcı bir şeydir perde tak çıkart tarzı bir aparattır..

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana istedini yapsınlar yakalayınca sökerim 15 dk sonra alırım 15 tlye bir film yepyeni çekerim :D

yok öle bi film çektirmicem amerikan film çektircem 200 tl falan tutuyor. Eee bu fiyatta düşündürüyor insanı.

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 numara çektircem öle koyu istemiyorum arkadaş çektirdi geçen akşam arabası bendeydi bide havada yağışta vardı çok sıkıntı çektim. 1 numara ideal diye düşünüyorum...