Cam Filmleri ile ilgili resmi cevap

• Konuyu başlatan Sercan.Sari
  • Başlangıç tarihi

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Filmleri ile ilgili resmi cevap

tamamen polisin insafına kalmış. ters davranmazsan hiç birşey olmaz diye düşünüyorum...

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar yaklasik 1 sene once film camdan ceza yedim ve filmlerimi sokturdum.suan yaptirmak istiyorum.tekrar cevirmeye girdigimde filmleri sokmemis diye aracim baglanir mi?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
Arkadaslar yaklasik 1 sene once film camdan ceza yedim ve filmlerimi sokturdum.suan yaptirmak istiyorum.tekrar cevirmeye girdigimde filmleri sokmemis diye aracim baglanir mi?

eğer söktürdükten sonra tekrar filmlerinizin söküldüğüne dair trafiğe gidip gösterdiyseniz olmaz diye biliyorum

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
eğer söktürdükten sonra tekrar filmlerinizin söküldüğüne dair trafiğe gidip gösterdiyseniz olmaz diye biliyorum
sokturdum fakat trafige gidip sokuldu die gostermedim.bu yuzden film cam yaptiramiyorum?

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
sokturdum fakat trafige gidip sokuldu die gostermedim.bu yuzden film cam yaptiramiyorum?

Yazik gunah keske sokturmeseydiniz :( halledilior sokturmeden men kldirma islemi forumdan source ye yaptirmistik 2 hafta once :)

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadiya simdi bir kat daha uzuldum.yaptirsam mi acaba die dusunuyorum.bu sefer bi cevirmede araci baglarlar.nasil kaldircam bu cezayi?

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aracımı alırken fordu gezmiştim.focuslarda cam filmi var.fabrikasyon olarak var dedi satıcı.cezası falan da yok dedi.iyice kafam karıstı.cam filmi taktıracam da ceza yersem diye muallaktayım

Fordlarda trafikten özel izin alınarak araçların arka camları renkli olarak  trafikğe çıkabiliyor, bu izin belgesini ford sitesinde yayınlıyor bir ara indirmiştim o yüzden ford a bişey olmuyor hatta bunu bilmeyen polislere karşı bu yazının gösterilmesini salık veriyorlardı ceza kesilmemesi için

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulkm link' Alıntı:
Fordlarda trafikten özel izin alınarak araçların arka camları renkli olarak  trafikğe çıkabiliyor, bu izin belgesini ford sitesinde yayınlıyor bir ara indirmiştim o yüzden ford a bişey olmuyor hatta bunu bilmeyen polislere karşı bu yazının gösterilmesini salık veriyorlardı ceza kesilmemesi için

Karartilmis cam başka filmi cam başka. Bende clioda arka camlar fabrikasyon karartmalı. Hiçbir polis ceza yasamaz ve herhangi bir evrak göstermek zorunda değilim. Hakeza doblolardada oyle. %70 gorunurluk olduğu sürece sıkıntı yok. Cam filminde su sıkıntı var. Herhangi bir kazada kapının acilamadigi durumda cami kırıp içerideki kişiyi kurtarmak gerekebileceginden dolayı ülkemizde trafik mevzuatına gore cam filmi yasaktır. Aslında mevzuata gore güvenlik cam filmi bile yasak olmalı. Benim asıl sorum sonradan lazeri karartma yapıldığı zaman herhangi bir cezai işlemi var mı? Bu konuda bir netlik yok

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
Hadiya simdi bir kat daha uzuldum.yaptirsam mi acaba die dusunuyorum.bu sefer bi cevirmede araci baglarlar.nasil kaldircam bu cezayi?
.

Trafık sıbeye aracınızla gıdım bırde ek -1 belgesı doldurtun musavıre 5 tl ye goruldu kasesı vurup kaldırsınlar

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Karartilmis cam başka filmi cam başka. Bende clioda arka camlar fabrikasyon karartmalı. Hiçbir polis ceza yasamaz ve herhangi bir evrak göstermek zorunda değilim. Hakeza doblolardada oyle. %70 gorunurluk olduğu sürece sıkıntı yok. Cam filminde su sıkıntı var. Herhangi bir kazada kapının acilamadigi durumda cami kırıp içerideki kişiyi kurtarmak gerekebileceginden dolayı ülkemizde trafik mevzuatına gore cam filmi yasaktır. Aslında mevzuata gore güvenlik cam filmi bile yasak olmalı. Benim asıl sorum sonradan lazeri karartma yapıldığı zaman herhangi bir cezai işlemi var mı? Bu konuda bir netlik yok

honda forumunda bir arkadaş tüm camları lazerle karartmış. polis çevirmesinde polis orjinal cam olmadığı için ceza yazarken, arkadaş sinirden tüm camlarını polisin yanında kırmış... sonra basmış gaza gitmiş... durum malesef bu.. ama lüks bir cip olsa hayatta durduramazlar bile..