Cam filmine kesilen ceza yı iptal ettiren bir vatandaş.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde film çektiren arkadaşları anlamıyorum ya belli bir zaman sonra çok pis görüntü çıkıyor ortaya... iğrençççççç :D

ne açıdan iğrenç abi anlamadım abi :D

Herkesin film kullanmasının sebebi var bana göre haklı sebepler çoğu.
Bende en arka camı en koyu film çektiririm her aracımda.Benim kendmce haklı sebebim ise gece uzun farı yakıp arkamdan ayrılmayan kör oğlu kör adamlar.Gece o far gözü mahvediyo,ayna kararsa ne faydaki aracın içi gündüz oluyo ne farlar var :mad: En koyu filmle hiç rahatsız olmuyorum durduk yerede sinirlenmiyorum yoluma devam :)
Ayrıca bayan arkadaslarında koyu açık farketmez film çektirmeleri bnce haklı bi sebep.O kdr şahit oluyrumki trafikte bayan gördümü birden acayipleşen o kadar aç gariban okuzler varki dellenmemek elde değil ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arka cama en koyu cam film çektirmektense seyyar ayaklı tül perdelerden kullanmak daha mantıklı değil midir? Tül perdeleri istediğimiz zaman açıp kapatabiliyoruz, arka görüşü koyu cam filmi kadar engellemiyor, arkadan gelen far ışıklarını engelliyor, rezistansa hiçbir zararı yok, polisle papaz olma durumu yok. Yani cam filminden daha kullanışlı (tabi bana göre).