Cam filmi 140 tl ceza + 20 puan

CrawL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba..

konu malum çok can sıkıcı.. Şöyle bir durumda var biz bu cam filmlerini alırken devlete vergi kdv ötv cartını curtunu ödüyoruz bu filmi getiren kazanıyor satan kazanıyor ayrıyetten en önemlisi devlet bundan 2 katı para kazanıyor hem kestiği cezalardan hemde aldığı vergilerden..

bunun cevabını kimse veremiyor madem yasak sattırma kapat bütün cam filmi çeken işyerlerini..!

senelerdir ben bu söylediklerime cevap bulamadım cevabını bilen varsa arkadaşlar rica edicem paylaşsın bizlerle..

bu arada 4-5 senedir aracımda film bulunuyor ve plakalım app ayrıyetten mühürsüz ama muayneden geçtikten sonra üzerine tüv bi pul yapıştırdı en azından plakayı sorun yaptıklarında pulu gösteriyorum bu sefer başka şeylere takıyolar :) ama bir kez olsun ceza yemedim app plaka ve cam filminden geçen günlerde caddebostan da park halindeyken cam filminden ceza yazmışlar biraz araştırdım son 2-3 aydırda park halinde cam filminden ceza yazmak hobi haline gelmiş..
ve tuzla- kadıköy arası sahil yolunda resmi polis arabası sürekli seyir halinde radar yapmakta 73 le arkadaşlarıma ceza geldi 1 hafta sonra hız sınırı sanırım 60 a çekilmiş araç fiat albea 34 a 5774 olması lazım tepe lambasını açamadan geziyor sürekli her iki istikamette :D:D dikkat etmenizi tavsiye ediyorum :)

saygılarıma

semihköymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illaki ödeyecen diyor adam... her türlü.

bunun bence yurtdışındaki gibi yasal bir yolu olup yaptırdıgımız tüm modifiye elemanlarını

uygunluğu kontrol istasyonlarında sorun teşkil edilmediğinde ruhsata işlenip rahat rahat

gezebilmeliyiz aslında... ama bizim o duruma gelmemiz için 15-20 yıl belki daha fazla

zamanın geçmesi lazım.... inş. olurda bari biz görmesek bile ilerde çocugumuz , torunlarımız

gönül rahatlığıyla gezebilir.

Semih KÖYMEN

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede 3 komşumuz polis olduğu için hiç sıkıntım yok çok sükür :D bir telefona bakıyo :D ama istanbulda 2 kere bostancı köprüsüne çıkarken uzaktan gördüm polisleri hemen camları indirdim ceza yemeden yırttım :)