Cam filmi 140 tl ceza + 20 puan

ezgixxxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde girmeyiz ama, işlerimizi halletmek için dün kızılaya indik.
Polis çevirmesine girdik...

Evraklar, gaza bas vs. derken cam filmlerine takıldı. Yasak biliyorsunuz dimi dedi. Erkek arkadaşımda hıhı dedi, adam yine tekrarları oda yine hıhı ama muayeneden geçti dedi. Amir cevaptan pek tatmin olmamış gerekseki buyrun dışarı gelin dedi. Filmide azcık çizdi.

Sonra başladı cezayı kağıdını doldurmaya,

140 TL !

20 PUAN EHLİYETE!

ARABAYA İHTAR!

Parka çekmiyorum bunları hemen söktür vs.

Sanki inanılmaz bir şuç işleniyormuş gibi bir muamele, arabayı çekerdim bak azad ettim felan sen bu verdiklerimle ucuz kurtuldun gibi.

Benim anlamadığım en düşük seviye koyuluktakği cam filmini taktırdım,
aksesuarcı yapıştırırken cezası yok bende de var dedi. MUAYENE den geçti. Bunlar daha ne istiyorlar... 60 TL olsa hadi içim yanmıycak 140 TL ne demek...? Üstüne üstlük araba benim, neden sofürun ehliyetine puan işleniyor. Ogün direksiyon başına geçmiştir, arabanın sahibi nerde dersin ona işlersin sorumluluk onundur.

Sabah sabah bütün günümün ve keyfimin içine ettiler. Neyse polisten çıktık dolaşmaya devam kızılayda başka bir çevirme ekibine yakalandık.

Ordan da nasibimizi alıcakken adamın hevesi kursağında kaldı cezayı görünce.

Neymiş bugün MODİFİYE ARAÇlara takmışlar...

Araç sahibi olarak, emniyet kemeri takmadan 5 dklık yolda bile araba sürmem, telefonla konuşmam,kırmızı ışıkta geçmem,fazla hız yapmam, Yaya'ya öncelik veririm,v.s. bu nedenle günahım 140 tl , eğer bu suçları işleseydim alacağın trafik cezası en fazla 60 tl idi... Komik!

Son düzenleme:

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Ben de yeni aldıgım araca film taktırmak istiyorum. Senin bu başına gelen olaydan sonra tekrar düşünürüm...

DJMUMMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Geçmiş Olsun Çok Sinir Ve Moral Bozucu Bir Durum...

Aynı Cezayı 3 Kere Yedim Bana Bu Cam Filmi İşinin Maliyeti İse Şöyle..

Lumar Cam Filmi 5 Cam İçin 200 TL
İlk Çevirmede 130 TL Ceza + Sol Ön Cama Bir Çizik ve Tek Camın Tekrar Filmi 50 TL
İkinci Çevirmede Abi Söktürmeye Gidiyorum Ve Ceza Makbuzunu Vermeme Rağmen 62 TL Ceza (Görüşü Engelleyici veya Aracın Orjinalinde Bulunmayan Logo Ve Yazılar Falan Fıstık)
Üçüncü Çevirmede (Zurnanın Zırt Dediği Yer :D) Ketum Bir Polis Memuruna Denk Geldim Ve "Ya Filmleri Sök Yada Arabadaki Eşyalarını Al Parka Çekiyorum Seçim Senin" Cümlesinin Ardından Bir 130 TL'lik Ceza Daha Artı Atakulenin Göbeğinde Cayır Cayır Filmleri Sökmenin Rezilliği..:(:(:(

Kırmızı Işıkta Geçmek Gibi Çok Ağır Bir Suçun Cezası 63 TL İken Cam Filmi Gibi Hayati Bi Riski Olmayan Bu Suçun (Ceza Yiye Yiye Suçu Kabullendik Artık) Cezası Nasıl 130 TL Olur O Hayret Verici Bişey..

VE SONUÇ...Arabam Şuan Çorum Çıplağı Gibi Kaldı :(:(:( Artı Toplam Maliyet - 572 TL

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun polise hıhı demek yasak bilmiyor musunuzz ???

bu arada corsa c için bod perde üreten bir yer bulduk filmden ceza yemek son bulacak

http://www.izlesene.com/video/yan-cam-bod-perde-montaj-videosu/1940027

albea2.JPG

DJMUMMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasak adamlar taktımı takıyor yapacak birşey yok kendi özel araçlarındaki filmin koyuluk derecesi inanılmaz neredeyse makyaj aynasına bile çektirecekler film çektirip korkuyla gezmektense akvaryum gibi gezmeye razı olacaz, geçmiş olsun :(

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amaç fiyat düşürmek 125 tl isteniyor gittigidiyorda

hafta sonuna kadar bir ses çıkarr