Cam film hk.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam film hk.

drfrk link' Alıntı:
bende kapı içleri sökülürken içim cız etti, keşke çektirmeseydim dedim ama olan olmuştu artık  ??? bide aklıma söktüklerini iyi oturtamazlarsa kapılardan ses gelirmi acaba diye kafama takıldı ama ses gelmedi çokşükür

Aynen bende de öyle oldu. Ustaya sordum iyi sıkalım vida felan  ses mes çıkmasın dedim. Dedi şu mavi plastık parçalar varya onlar senin döşemeyi tutuyor dedi. sıkıntı olmaz sen rahat ol. :))

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben özellikle kapıları sökmeden yapan bir usta aradım ve buldum ve kendıne guvenen garanti veren bi ustaydı guvenımı kazandı bende yaptırdım şuan gayet memnunum sıkıntı yok sonuçta garantili içim rahat en azından :) kapıyı söktürürsem biliorum eskısı gıbı oturmaz o kapı bosunuza kendınızı kandırmayın biraz inceleyın acıklıkları göreceksınız  :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
ben özellikle kapıları sökmeden yapan bir usta aradım ve buldum ve kendıne guvenen garanti veren bi ustaydı guvenımı kazandı bende yaptırdım şuan gayet memnunum sıkıntı yok sonuçta garantili içim rahat en azından :) kapıyı söktürürsem biliorum eskısı gıbı oturmaz o kapı bosunuza kendınızı kandırmayın biraz inceleyın acıklıkları göreceksınız  :D
Ne kadara yaptilar peki.
Normalde ziebart tada camlari sokmeden yapiyorlar ama fitil ve kapi dosemesini kastiriyorlar.
Fiyatta pahali 650 civari.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Ne kadara yaptilar peki.
Normalde ziebart tada camlari sokmeden yapiyorlar ama fitil ve kapi dosemesini kastiriyorlar.
Fiyatta pahali 650 civari.

Aynen öyle söktürmedi ama kapı döşemelerini kastırdı. yoksa asla girmez film açmadan.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar kasma falan yok kesinlikle 4 saat yanında bekledım aracın bizzat malzemeleri var ince bir plastikle flimi içeri yitiyor sonrada ısıtıyor yapısıyor hıc bır sıkıntı cıkmadı suana kadar 200 lira dedi usta 170 de anlastık evil_Daemon

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
arkadaslar kasma falan yok kesinlikle 4 saat yanında bekledım aracın bizzat malzemeleri var ince bir plastikle flimi içeri yitiyor sonrada ısıtıyor yapısıyor hıc bır sıkıntı cıkmadı suana kadar 200 lira dedi usta 170 de anlastık evil_Daemon
200..!!!
Cok iyi insallah kaliteli markali film dir.
Sanayi isi filmler yagmurda karanlikta goruste sikinti oluyor.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
200..!!!
Cok iyi insallah kaliteli markali film dir.
Sanayi isi filmler yagmurda karanlikta goruste sikinti oluyor.

bülent bey biraz sanayi işi oldu ancak kapıları sökmeden garanti veren tek ustaydı ben yaptıgı işten çok memnun kaldım en kısa zamanda araçımı güzel bir banyo yaptırıp sizlere sunacağım :)) dancee

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
bülent bey biraz sanayi işi oldu ancak kapıları sökmeden garanti veren tek ustaydı ben yaptıgı işten çok memnun kaldım en kısa zamanda araçımı güzel bir banyo yaptırıp sizlere sunacağım :)) dancee

Dün Bostancı oto sanayiden fiyat aldım. Hemen her yer 150 diyor. 1,5 - 2 saatte biter diyorlar. Kapı döşemelerini sökmeden yapamıyorlarmış. Bende söktürmek istemedim açıkcası kararsız kaldım. Kastırmak mı daha mantıklı döşemeyi yoksa direk söktürmek mi ? Bu arada Opel Ataköy 300 TL fiyat verdi onuda ileteyim.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
Dün Bostancı oto sanayiden fiyat aldım. Hemen her yer 150 diyor. 1,5 - 2 saatte biter diyorlar. Kapı döşemelerini sökmeden yapamıyorlarmış. Bende söktürmek istemedim açıkcası kararsız kaldım. Kastırmak mı daha mantıklı döşemeyi yoksa direk söktürmek mi ? Bu arada Opel Ataköy 300 TL fiyat verdi onuda ileteyim.

Valla bence söktürmek daha mantıklı ben söktürerek yaptırdım. Çok zor değil sökmek. sadece elin biraz hafif olacak. kapı tutacak çitalarını nazikçe yukarıdan aşağıya doğru çıkart gerisi bir şey değil. hiç sorun olmuyor ses aynama vb.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önceki aracımda lumar marka film kullanmışlardı arkadaşlarım beni uyarmıştı kapıların içini söküyorlar diye. Bende sökecekseniz yapmayın demiştim. Sökmeden yapıcaz dediler. arabanın yanına bir gittim elaman dizini dayadı döşemeye soktu parmaklarını çatur çutur üstten araladı kapı kilidi çubuğu fırladı gitti dedim anasını ağlattınız biz hepsini böyle yapıyoruz dediler hiç bir şey olmaz dediler ama o kapıların döşemelerinde küçük bir boşluk oluştu sıfır arabanın içine ettiler. İşin aslı bu işi profesyonelce yapanlar kapılara hiç bir şekilde dokunmadan da yapabiliyorlar. El becerisi olmayan kişiler kapıları söküyor. youtube de cam filmi diye arattırsanız nasıl yapıldığınıda görürsünüz. Kişisel fikrim aracını kasapların eline bırakma biraz fazla bir para ver bu işi hakkıyla yapanlara yaptır.