Cam film hk.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım siyah astra J ve camları film kaplatacağım ancak fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var. İstanbul' dayım önerebileceğiniz cam filmi markası veya servis var mı ? Ayrıca nelere dikkat etmek gerekir ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam film hk.

legendsforever link' Alıntı:
Arkadaşlar aracım siyah astra J ve camları film kaplatacağım ancak fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var. İstanbul' dayım önerebileceğiniz cam filmi markası veya servis var mı ? Ayrıca nelere dikkat etmek gerekir ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
http://genclerotocam.com/
İsin piridir.

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben arkalar 2, önler 1 çektirdim, sonra baktım akşamları çok sıkıntı oluyor, geri görüş kayboluyor gibi, sonra bagaj camındakini uğraşıp güç bela çıkarttım,şimdi öyle kullanıyorum ama keşke hepsine 1 çektirseydim diyorum.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 1 hepsi hiç sorun yaşamadım ne polisle nede görüş açısıyla ilgili bence ideal :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drfrk link' Alıntı:
ben arkalar 2, önler 1 çektirdim, sonra baktım akşamları çok sıkıntı oluyor, geri görüş kayboluyor gibi, sonra bagaj camındakini uğraşıp güç bela çıkarttım,şimdi öyle kullanıyorum ama keşke hepsine 1 çektirseydim diyorum.

Bende hepsi 2 numara çokda memnunum ancak dediğiniz gibi akşam geri gidişlerde sıkıntı oluyor onunda en basit çözümü camları indirip ayna ile gitmek :)

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim arka cam ve arka kelebekler en koyu, ve çok yakışıyor, arka yolcu 2 numara, eşim ve bebeğimi güneşten koruyor ve eşimi de kimse göremiyor tam istediğim gibi:)) benim yan cam ve ön yolcu camında yok şimdilik. geçen hafta poli durdurdu film için bi şey demedi emniyet kemeri kontrolüymüş zaten biz zorunlu takıyoruz kemerleri:))

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba aracim teknik gri bende 1 numara film var ve ton olarak kesinlikle tavsiye ederim

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı döşemeleri sökülmeden yapılıyor sanıyordum ve bana bayiden öyle söylenmişti adam kapı döşemelerini sökerken duyduğum çat çat pim sesi ve cam kumanda düğmelerini soketinden ayırışı ben de çok derin bir yara oluşturmuştur.  019cryy 012uhu

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Kapı döşemeleri sökülmeden yapılıyor sanıyordum ve bana bayiden öyle söylenmişti adam kapı döşemelerini sökerken duyduğum çat çat pim sesi ve cam kumanda düğmelerini soketinden ayırışı ben de çok derin bir yara oluşturmuştur.  019cryy 012uhu
bende kapı içleri sökülürken içim cız etti, keşke çektirmeseydim dedim ama olan olmuştu artık  ??? bide aklıma söktüklerini iyi oturtamazlarsa kapılardan ses gelirmi acaba diye kafama takıldı ama ses gelmedi çokşükür

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsi bilen biyerde kapilari sokturmenin bi sikintisi yok
Adamlar servisten daha bilgililer.
Hatta ön camı kapi dosemesini sokmeden cikariyorlar bunun nasil oldugunu servis bile bilmiyor.
İstanbuldaki arkadaslar
Maslak gencler lumar bayisi bu isin ustasi.