Cam film hk.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam film hk.

legendsforever link' Alıntı:
Dün Bostancı oto sanayiden fiyat aldım. Hemen her yer 150 diyor. 1,5 - 2 saatte biter diyorlar. Kapı döşemelerini sökmeden yapamıyorlarmış. Bende söktürmek istemedim açıkcası kararsız kaldım. Kastırmak mı daha mantıklı döşemeyi yoksa direk söktürmek mi ? Bu arada Opel Ataköy 300 TL fiyat verdi onuda ileteyim.
150 tl lik filmden hayir gelmez.
İstanbul maslak
Gencler lumar bayisi
Bu adamlarin ustune yok arkadasim adamlar servisten bile fazla taniyor araci.
Fiyatta 300 tl olmasi lazim.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar kapı söküldükten sonra evde bende yaparım flimi ustalık bencede kapıyı sökmeden yapabilmekte hiçte kasma falan olmuyor abartıyosunuz kapılar acılmadan gayet rahat güsel hiç bir sıkıntısı olmadan kullanılıyo sıfır arabanın döşemelerini siz şimdiden söktürürseniz sonra burda ordan burdan ses geliyo diye cok konu acarsınız opel aracının neresını sokersen sok ordan daha hayır gelmez ya kapanmaz ya ses yapar ya kucuk bı bosluk olur  031blaa

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Daha önceki aracımda lumar marka film kullanmışlardı arkadaşlarım beni uyarmıştı kapıların içini söküyorlar diye. Bende sökecekseniz yapmayın demiştim. Sökmeden yapıcaz dediler. arabanın yanına bir gittim elaman dizini dayadı döşemeye soktu parmaklarını çatur çutur üstten araladı kapı kilidi çubuğu fırladı gitti dedim anasını ağlattınız biz hepsini böyle yapıyoruz dediler hiç bir şey olmaz dediler ama o kapıların döşemelerinde küçük bir boşluk oluştu sıfır arabanın içine ettiler. İşin aslı bu işi profesyonelce yapanlar kapılara hiç bir şekilde dokunmadan da yapabiliyorlar. El becerisi olmayan kişiler kapıları söküyor. youtube de cam filmi diye arattırsanız nasıl yapıldığınıda görürsünüz. Kişisel fikrim aracını kasapların eline bırakma biraz fazla bir para ver bu işi hakkıyla yapanlara yaptır.

Sorduğun zaman "abi daha önce çok yaptık" diyorlar, ama döşemeleri sökme aşamasında veya takma aşamasında zarar verirler diye insanın aklından geçmiyor değil. Öyledir ya, Türk mantığı sökülmüyorsa zorla çıkar :) Yetkili servise yaptıracağım sanırım

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracı alırken direk servisde yaptırdım hiç parada vermedim hediye aldım :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karter koruma cam filmi boya koruma :) temmuz 5de 52bin tlye aldım baya sağlam konuşmuşum :D

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu dışı olacak biraz ama ben bir şeyi çok merak ediyorum arkadaşlar. Dizel arabalarımızda zaten standart olarak karter koruma mevcut neden herkes tekrar para veriyor yada hediye ettiler diyor ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Konu dışı olacak biraz ama ben bir şeyi çok merak ediyorum arkadaşlar. Dizel arabalarımızda zaten standart olarak karter koruma mevcut neden herkes tekrar para veriyor yada hediye ettiler diyor ?
Karter makyajli dizelle standart oldu onceden yoktu.

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç daha gelmedi ama bagaj havuzu sözünü zorla aldım. Ayrıca boya koruma + 5 cam filmi + tam boy kaput filmi + koltuk vinly + yağmur kaydırıcı ya 700 fiyat verdiler. yaptırmayı düşünüyorum, sizce fiyat nasıl ??