cam buğulanıyo

kalevera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıştan buğu şöyle olabilir. yazın nemli havalarda klimayı en yüksek seviyede uzun süre çalıştırısan ve soğuk hava ön camlara vurarak onları soğutursa dıştan buğu olur. klima havasını camlara doğru vermemeyi dneyin!
.Önerin için teşekkür ederim ama havalandırmayı hangi yöne alırsam alayım ufak ufak yinede cama üflüyo.Acaba benim havalandırmada bi problem ola bilirmi

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.Önerin için teşekkür ederim ama havalandırmayı hangi yöne alırsam alayım ufak ufak yinede cama üflüyo.Acaba benim havalandırmada bi problem ola bilirmi

vallahi şimdi tam bilemiycem. senin emsalin araçlardaki havalandırma sistemini bir incele, eğer onlarda yön değiştirdikçe seninkine göre bir farklılık varsa tabii ki senin yönlendirmelerde bir sorun var demektir.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar astra f lerde klima olsun olmasın fark etmez polen filtresi ıslandımı cam buğu yapar sorun polen filtresi dir başka yerde aramayın sorunu

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu usta!, kalevera arkadaşın camı dıştan buğu yapıyomuşta, biz onu konuşuyoduk. sen ne dersin bu duruma

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tansu ustanın tavsiyesi sonucu gidip polen filtresini falan değiştirdim,
havalar sıcak olduğundan deneyememiştim,sonrada unutmuşum,
yağmurlarda falan buğulanan camlar filtreden sonra cillop oldu
keşke bi şubeniz de yakınlarda biyerde olsaydı be abicim :D

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bende bişey sorucam buğulanmayla alakalı.benim araba da 95 model f kasa astra.klima filan yok araçta.motor sıcaklığı 95 olunca bazen kalorifer üfleme yerlerinden buhar çıktığını görüyorum.sebebi ne olabilir sizce?

sıcak havalarda oluyosa sorun yok sanırım...adanaya gittiğimde bende klimayı 2. kademede açınca su buharı oluşuyodu

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcak havalarda oluyosa sorun yok sanırım...adanaya gittiğimde bende klimayı 2. kademede açınca su buharı oluşuyodu
iyide abicim bende klima yok ve kaloriferi kullanmadığım halde buhar geliyo.mbbilici abimin dedikleri açıkçası kafama yattı.çok su eksiltiyo arabam. büyük ihtimal bi kaçak var.

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bu tür sorunlara kendim çare bulmak zorunda kalıyorum. her ihtimali dikkate alınız. ustalar da bilir, sebebi bulunamayan sorunlar ve arızalar, akıllara durgunluk verici sonuçlar doğurabiliyor. konu otomobilin, ustalığın dışına çıkabiliyor.