calibranın kötü yanları nelerdir

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi calibra sever abilerimiz tavsiye ediyolar demekki
ben de delisiyim araçların,
arabayı satıp sıfır bişey alacağıma bitane bulsam da alsam dediğim çok oluyor.o gün geldiğinde sizlerden birilerinin kesinlikle yardımını isticem haberiniz olsun :D :D

eski de konuymuş yav,
sonradan farkettim :D :D

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 araba kullandim desem yeridir ama calibranın hakikaten kotu denebilecek bir tarafi yok az yakan ve hızlı gidebilen bir motora sahip son üretim yılının üzerinden 11 yıl geçmiş olmasına rağmen çizgileri eskimiş değil çok sağlam ve kolay paslanmayan bir karoseri var uzun boyuna rağmen kısa dönüş çapına sahip spor olduğu kadar da konforlu olabilen bir 0. 26 aerodinamik katsayısına sahip bir otomobil ve daha önemlisi Opel hala ondan iyi bir coupe yapabilmiş değil motoru ile oynandığı zaman 550 HP lere ulaşıyor bunları OPC serisi bile henüz başarabilmiş değil o nedenle orijinal olması şartıyla gözü kapalı alınabilir.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi kardeşim orjinalini nerde bulacaksın sanırım istanbulda en dirilerinden biri metin kıruc kardeşimizdeydi beyaz bir kr edition onu kacırınca 2 ay uyuyamadım ama sonuçta 12-17 yasında makınalar ..... ama sağ ve ya sol ön tarafına gecıp kuyruguna doğru bakacaksın yemınle o guzellıkte kasa hala yok ya da ben asıgıyım goremıyorum dıyorlar ya askın gozu kör, atla deve degıl al bin son sahıbı ol parca sıkıntısı da olmasa ne ıyı olurdu ya neyse gulu seven dıkenıne katlanır.

tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Calibra

Arkadaşlar, 2007 yılının aralık ayında gümrükten almış olduğum Calibra mı satmak yada modeli yüksek HB bir araba ile takas etmek istiyorum.
Aracımın ön tamponu hariç her yeri orjinal,
* 2.500 cc, V6 motor,
* orjinal deri döşeme,
* elektrikli ısıtmalı koltuklar,
* yol bilgisayarı,
* TC tuşu
* klima
* çift airbag,
* vs. vs.

Aracım metalik koyu yeşil, lacivert ve hiç bir yerinde çizik dahi yok.

Araç Türkiye trafiğine 05.01.2008 yılında çıkacak.( Daha yeni plaka çıkartıyorum. 1 aydır trafiğe kapalı alanlarda keyif sürüşleri yaptım )

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya byler zaten bnde onadn korkuyom işte aslında parça sorunu olmacağını bilsem bizimkine bile senelerce bineriz ama işte belli bi senden sonra parça sıkıntısı çekilebilirnir öle diilmi

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
parça sıkıntısı diye bişey yok tamam yetkili servislerde yok ama almanyadan birilerinin vasıtasıyla getittirebiliyorsun sen arabayı al ben gerekli telefon numaralarını veririm calibra aşkı bende 3 senedir var ama vectra gt ye biniyorum calibrayıda aldık ama hevesini alamadık arabamıda seviyorum ama calibra bi başka

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça sorunu yok yetkili servise gidiyorsun oradan yazdırıyorsun 15 günde elinde ... Ne istersen iste var ve fiyatları da vectra ile aynı yalnız aynaları, ve farları pahalı ama calibranın diğer opellerle bana kalırsa ilgisi bile yok çünkü o daha çok kendine has tarzı olan bir otomobil.
Tamamına yakını almanyada küçük bir kısmı ise finlandiya da üretilmiş ama opelin babası olarak bilinen omega bile her ülkede üretilmiş durumda ve bu nedenle calibra omega dan bile daha yüksek montaj ve malzeme kalitesine sahip olarak üretilmiş durumda.

Son düzenleme:

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra herkese nasip olmaz

arkadaslar sorun cikartmayan arabami var allah askina calibrayi tartisiyorsak soyleyeym citti proplemi eksoz ve tm calibralar bu proplemi kesinlikle yasamistir bununda cozumu opeltime servisinde mehmet bey, neden mehmet bey drseniz calibra ruhunu tasiyan ve severek yapan bir usta. Ben calibra icin evimi sattim alabilmek icin, vardi bitane olmadi ben calibra ustune tanımiyorum bakmiyolar arabaya, araba sefkat ister yakitina kadar arkasındaym,
Allah nasip ederse herkese hssettircem calibra ruhunu
NASIL BAKARSAN ONU GORURSUN, BAKTİNİZ BİCME BAGLI BU
İi forumlar