Calibra C20LET Balıkesirde

alicankardeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş

şimdi yeni kasa astra h larda classiclerde bile 2006 modellerdeki o çıtalar yok. çıta eski modellerde kaldı araçta yeni modele ayak uydurmaya çalışılmış bana göre iyi..

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yok öle bir şey :)) o zaman 2000 senesinden sonra çıkan bütün araçlar kazadan çıkma:D o zaman senin içinde şöyle bir şey düşünelim hasan; çıtalar arabanın kaporta rengine boyanır, böylece 1980 ile 2000 arasında çıkan plastik çıta görüntüsünü geride bırakmış olursun.. ;)

Eyvallah :D yaş takıntım yok ama.. 2000 model sonrası arabaların zaten çoğunu sevmiyorum.. Benim ön ve arka tampon surtmeden dolayı cıtya mancun çekilip orjinal rengine boyandı.. Onu bile kafaya taktım.

İmkanım el verse iki tamponuda orjinal çıtaları ile sıfır alıp takmak isterdim.

gövde rengi boyalı çıta arabayı çok kapatıyor. Orjinal renginde marşpiyeller ile uyumlu boyasız çıta benim için Calibranın olmazsa olmazı. Heleki beyaz Calibra da mükemmel duruyor bence.

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıta mevzusu amma dallanmış budaklanmış. Kim nasıl severse öyle yapasın arkadaşlar bende çıtalı halini sevenlerdenim ön ve arka tamponda dahil olmak üzere aracın etrafında bir hat oluşturuyor benim şikayetim sadece mat ve derin bir siyah rengi olmayışı bir formül bulursam daha parlak durmasını sağlayacağım ;)
cumartesi İzmir'deyim Hasan duyurulur

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıta mevzusu amma dallanmış budaklanmış. Kim nasıl severse öyle yapasın arkadaşlar bende çıtalı halini sevenlerdenim ön ve arka tamponda dahil olmak üzere aracın etrafında bir hat oluşturuyor benim şikayetim sadece mat ve derin bir siyah rengi olmayışı bir formül bulursam daha parlak durmasını sağlayacağım ;)

folyo kaplanabilir yada ben aracımı yıkadıgımda lastikler için sonaxın lastik parlatıcısını kullanıyorum..hatta lipede sürüyorum. :bir:

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Plastidip yapabilirsin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Ben bunu yeni gördüm, dün gece boşuna uyandırdık :D

mutlugüney

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel calibranız. Ben de sürekli bakınıyorum ama bir türlü düzgünü denk gelmiyor. Çoğu piyasa işi doğan-şahine dönüşmüş gördüğüm kadarıyla. Yaptıklarınızı görünce gözüm korktu açıkçası. Yarım yamalak arabaya binemem, arabayı sizin gibi toparlamaya da zamanım yok, yoğun çalışıyorum. Sanırım calibra bakmaktan vazgeçmek lazım.

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Hakkını verdikten sonra düzgün calibra bulunur. Ama kalkıp da doğan şahin parasına calibra bakılırsa o zaman baş ağrıtır...

mutlugüney

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz piyasadaki çoğu calibrayı biliyorsunuzdur. Düzgün bir tanesi satılığa çıkarsa beni haberdar ederseniz sevinirim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:01 ----------

Gerçi elimde ihtiyacımdan çok daha fazla araba birikti, calibra alırsam nerelere saklarım hanımdan bilmiyorum.

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Forumda da yazıyor Cengiz abi var o 17-18e vericem diyordu bana. Bi iletişime geçin isrerseniz.