Buji & uzun yol

mehmetjk1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bujiler hangi aralıklarla değiştirilir ve fiyatı nedir

ayrıca uzun yola çıkacam yaklasık 4000 km yag bakımı rot balans lastık kontrolü akü kontrolü klima gazi kontrolü yapacam bunların dışında bakılması gereken birşey var mı ?? bilgiler için şimdiden teşekkürler

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağına suyuna bak frenlerini kontrol ettir,fren yağı değişmedi ise değiştir,bujilerin ömrü değişir yeri gelir 15bin yeri gelir 25 binde dayanır

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bujiler hangi aralıklarla değiştirilir ve fiyatı nedir

ayrıca uzun yola çıkacam yaklasık 4000 km yag bakımı rot balans lastık kontrolü akü kontrolü klima gazi kontrolü yapacam bunların dışında bakılması gereken birşey var mı ?? bilgiler için şimdiden teşekkürler

Ben bugün hava, polen ve bujilerin değişimi klima gazi dolumu toplam 160 tl ye hallettim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yağına suyuna bak frenlerini kontrol ettir,fren yağı değişmedi ise değiştir,bujilerin ömrü değişir yeri gelir 15bin yeri gelir 25 binde dayanır

Ustamız diyeceğini demiş... yorumlarına sağlık abim...

mehmetjk1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı aldım alalı degişmedim buji leri aldıktan sonra 20 bin km yol yaptım en iyisi yola cıkmadan bujileride degişelim yag ile beraber tüm filitreleride değişirim lastiklerede baktıkmı yola cıkabiliriz sanırım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben arabayı aldım alalı degişmedim buji leri aldıktan sonra 20 bin km yol yaptım en iyisi yola cıkmadan bujileride degişelim yag ile beraber tüm filitreleride değişirim lastiklerede baktıkmı yola cıkabiliriz sanırım

Değiştir yakıtında düşer aracın çekişi de değişir ;)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujileri değiştrecekseniz ultrasonic alın piyasada bulamassınız internetten almak gerek, ben dizel araç almadan önce 3-4 set kullanmıştım yakıtıda çekişide inanılmaz değiştirmişti tabi fiyatı standart bujiye göre yüksek kalıyor.

mehmetjk1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujileri değiştrecekseniz ultrasonic alın piyasada bulamassınız internetten almak gerek, ben dizel araç almadan önce 3-4 set kullanmıştım yakıtıda çekişide inanılmaz değiştirmişti tabi fiyatı standart bujiye göre yüksek kalıyor.

tavsiyeniz için teşekkürler bakmakta yarar var