bu şerefsize dikkat !!!!

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım semıh benım ısmım parayı yatıran benım bı yanlıs anlasılma var .. yatırdıgımız adam avseckın ısımlı uye ...

Ops pardon. Ancak beni dolandıranın isim soyad "Semih Karael" zaten, ordan dahi farklı kişi old belli. Karışıklık için özür diliyorum. Bir dolandırıcı işte, ortalığı herşeyi karıştırabiliyor.

Arkadaşım, bu işler kolay değil. Bende benzer durumlara düştüm, vatandaş sana adresi verse, sen gitsen adamı öldürsen/yaralasan hadi ayıkla pirincin taşını. Maalesef haklı iken haksız durumalra düşebilirsiniz.

Yok be arkadaşım; 630TL için öyle şeyler yapmam ki. Ancak bir adresini ziyaret edip, dolandıran kimmiş, nasıl bi tipe sahipmiş onu görmek için en azından. Ve açmadığı telefonda söyleyemediğimi yüzüne yapıştırarak söylemek içindi. Cunku sözkonusu dolandırıcının gerçek isim soyadını bildiğimiz halde resmine rastlayamamıştık ve hala resmini eşgalini görmedim onun. Gerçek hayatta karşıma çıksa tanımam. Tüm mesele oydu...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İlan için 50 mesaj sınırı makül gözüküyor, boş zamanımda deneriz. Savaş abi, bu elemanı yolla gitsin ya neyi savunacak daha.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlan için 50 mesaj sınırı makül gözüküyor, boş zamanımda deneriz. Savaş abi, bu elemanı yolla gitsin ya neyi savunacak daha.

Ya bence üye olma tarihini de göz önünde bulundurun. adam 2 günde hoşgeldiniz yazıp 50 mesaj yazabilir. Ama hem 50 yada 100 mesaj hemde 1 aylık üye mesela gerçekleri yansıtır gibime geliyor benim

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten soğuk suyumu içtim bende, buda bana ders olur :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Emre 10 gündür evden ayrıyım, forma tabletten giriş yapıyorum, o nedenle bazi işlemleri tabletten yapmayı henüz ögrenemedim, 10 gün kadar dışarıda olacağım, paketleme işlemini beceremezsem yardımını beklerim. 50 Mesaj ve en az birkaç aylık üyelik sınirlaması güzel olur.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fordclubtr.com forumunda kayıt için tc kimlik girişi şart.Mesaj veya şu kadar zaman anlamsız kalabiliyor.Clubte bizim arkadaşalarda zor durumlarda kaldılar.Şimdi tc kimlik ile uzun süredir çok şükür sıkıntı çıkmadı.Tavsiye ederim.

Arkadaşlar üzücü durumlara düşmüşsünüz.Geçmiş olsun.

Haşmet Mucur'luyum sen?

yossemitosem2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yossemitosem2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ops pardon. Ancak beni dolandıranın isim soyad "Semih Karael" zaten, ordan dahi farklı kişi old belli. Karışıklık için özür diliyorum. Bir dolandırıcı işte, ortalığı herşeyi karıştırabiliyor.

Yok be arkadaşım; 630TL için öyle şeyler yapmam ki. Ancak bir adresini ziyaret edip, dolandıran kimmiş, nasıl bi tipe sahipmiş onu görmek için en azından. Ve açmadığı telefonda söyleyemediğimi yüzüne yapıştırarak söylemek içindi. Cunku sözkonusu dolandırıcının gerçek isim soyadını bildiğimiz halde resmine rastlayamamıştık ve hala resmini eşgalini görmedim onun. Gerçek hayatta karşıma çıksa tanımam. Tüm mesele oydu...

:):) yokyok sıkıntı yok ... ınsnların aklına yanlıs bısı gelmesın cunku o serefsız de guya bısıler yazdı ama tutunamadı ... sımdı honda forum sıtesınde ortaya cıkmıs bı arkadasın 160 tl sını almıs maalesef

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fordclubtr.com forumunda kayıt için tc kimlik girişi şart.Mesaj veya şu kadar zaman anlamsız kalabiliyor.Clubte bizim arkadaşalarda zor durumlarda kaldılar.Şimdi tc kimlik ile uzun süredir çok şükür sıkıntı çıkmadı.Tavsiye ederim.

Arkadaşlar üzücü durumlara düşmüşsünüz.Geçmiş olsun.

Haşmet Mucur'luyum sen?
Ben merkez'den :D Aslında forumda olan kırşehirlileri yada gelmek isteyenleri toplasak ya bi gün?