bu şerefsize dikkat !!!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Evet Ford clup TC numarasını üyelik için şart koşuyor ama ben buna karşıyım, zira TC numarası her yerde kullanılmamalıdır, içimizde polisi var askeri var, bazı şeylerin gizi kalmasında fayda vardır. Tanımadığımız kişilerle ticaret yaparken mümkün mertebe güvenli (GET) alış verişi tercih etmekte fayda var.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TC kimlik nosu yanlış olur bir numara ile neler yaptıkları ortada

önemli olan su adi şerefsizi yakalatmak

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu eleman hangi siteye girdiyse,onu sürüyor yada kullanmış oluyor. Evo ise evo,opel'se opel :) Yalnız arabadan da anlıyor,ben bütün pisliklerini gördüm. Ve Güven sağlayıp öyle alıyor parayı, telefonda ise çok efendi 20-25 yaşlarında biri gibi. Ummazsınız yani.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şerefsizi yakalama yolu, emniyetten bir arkadaşınızın telefonu araması ve sonradan
o hattın tespit edilmesi. Eğer iyi yerlerde tanıdıgınız varsa bu iş icin yasal prosedüre bile gerek yok.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vatandaş alacak, çek senet gibi işleri boşu boşuna birilerine havale etmiyor.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şerefsizlik, dolandırıcılık( diz boyu olmuş)bunu artık böyle değilde hertaraf bataklık gibi olmuş demek gerekiyor,eğer önündeki bataklığı göremessen yandığının resmidir. Dün telefonuma bir mesaj geldi kıradi kartınızda şu kadar biriken puanlarınızı aktive etmek için ....ya mesaj atıp aktif hale getirin diyor. telefonumu vede punlarımın miktarını nasıl nereden temin edebiliyorlar anlaşılır gibi değil.:sopa: