bu şerefsize dikkat !!!!

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
gayserilimiydin gardaş sen...:D

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayserilimiydin gardaş sen...:D

abi utandım kayserili olduğuma isim vermeyim bir abime spoylerimi yolladım para almadım ben bu siteye güveniyorum ama arada sütü bozuk çıkıyor böyle

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
abi utandım kayserili olduğuma isim vermeyim bir abime spoylerimi yolladım para almadım ben bu siteye güveniyorum ama arada sütü bozuk çıkıyor böyle

şaka yaptım gözüm...insan olan herkesin başına gelebilir...güven meselesi...Savaş abinin dediği gibi yeni üye olan birilerinin hemen satış işine girmesi düşündürmeli bizi...Sen değil o kaybetti....;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu üye dün bir aralar forma girmiş, hakkında yazılanları okumuş olabilir. Az daha bekleyin bakalım, belki bir mazereti vardır.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş bir şeyi var msj atıyorum cvp yok arıyorum meşgüle atıyor karaktersizlik bence sütü bozuk inş bunuda okur :)

AvSeckin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu iki şahıs sahsım adını kirletmeye calısıyor. İki arkadas ile irtibatta idim. Teki kapora bıraktı ben cuma gonderimini yaptım pazartesi eline ulasıcaktı kargoyu kimse almamıs vs geri döndü elime sonra mesajlarla kufurler vs gırla... Bende kargo ucreti benden kesildigi icin 20 lirayı ki 20 lirada degil 4,5 liralık havale masrafını bile bana yukluyor bencil arkadas adı SEMİH. kargocuya odemek zorunda kaldım 15,50 lirayı. Kufurleri gorunce itibar etmedim engelledim. Mil isteyen arkadasın verdigi adreste ise alıcı bulunamadı kargo yine geri döndü. Ben bunlarla mı ugrasacagım. Kargo bekliyorsanız herkesi uyarın gelen kargoda uyarı versinler. Ertesi gun gonderdim kargo X bir kisi tarafından alındıgını ogrendim bu oktay bey mi bilmiyorum. Kendisine mesaj atıyoırum arıyorum cevap yok 100 lira ya mil sahibi oldun daha ne olsun hocam ? gelipte benim burada adımı kirletmeye kalkmayın insan olun azcık. !

yossemitosem2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulan karaktersiz herif ariyoruz acmıyosun.. tech e konu actık senın dolandırıcılıgından agzı yanan bır ton adam cıktı.. mılletı dolandırmıssın yok coil var yok bilmem ne diye ... kım sana ne yuklıcek.. sana demedımmı kaporanı yatırıyım kalanı gelınce verırım .. yok ıstanbuldayım yok döncem bılmem ne dıyerek sallamadın mı ? arıyoruz acmıyosun mesgule atıyosun ınsanları kandırma bı sıkıntın varsa ara gelelım demedık mı .. kalkıp pıskın pıskın buraya yazıyorusun ... arkadaslar bu arkadasdan sakın alısverıs yapmayın bı de kalkmıs burdan yazıyor şakamısın bilader sen sıkıntın varsa ara çözelim . bir daha söyluyorum karaktersiz herif... ARARSIN TELEFONUM VAR GÜYA ADINI KİRLETİYİROZ YA GELİRİZ ÇÖZERİZ... HEEE TECH DE KONUN VAR İNANMAYANLAR GİRSİN ORDAN OKUSUN İNSANLARIN BU ŞEREFSİZDEN ÇEKTİĞİNİ

yossemitosem2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ankaradayım demedın mı ne göndermesi ne kargosu ? çankayada oturuyorum demedın mı ? sankı benden adres almıssın da kargolamıssın da falanmıs fılanmıs gibi burdan numaralar yapma ... daha ne söverdim de site işte burası insanlar okuyor...madem gönderdin ver kargo numarasını .. kargo sırketının verdıgı kagıdın resmını cek koy bakalım ... güya küfürde etmısız ya whasupp yazısmalarını da koy bakalım hadi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Karar verebilmek icin kargo belgelerini burada görmek isteriz, her iki tarafın da elinde belge yoksa arkadaşlar kime inanacaklar?