bu şerefsize dikkat !!!!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birilerine inanmak gibi bir gereklilik yok ki ortada. bence bu konu kapanmalı çünkü forumda o kadar gereksiz yere kapanan konu var ki bu onlardan daha fazla kapanmayı hakediyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parayı gönderen arkadaş havale dekontunu malı gönderende kargo fişini eklesin olay kapansın gitsin. bu forumda 1 arkadaştan component takımı aldım sorunsuz ve ufak tefek alışverişlerim oldu ve bu kişilerde foruma yeni üye olanlardı. herkesi karalamanın anlamı yok. burası sanal bir ortam sanki sahibindende gittigidiyorda falan yokmu hepsinde var opelim.net'te olmuş çok mu ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
birilerine inanmak gibi bir gereklilik yok ki ortada. bence bu konu kapanmalı çünkü forumda o kadar gereksiz yere kapanan konu var ki bu onlardan daha fazla kapanmayı hakediyor.

Bahadır dikkatini çekerim ortada ağır suçlamalar ve hakaretler var. Diger taraftan baska arkadaşların mağdur olmasını istemeyiz değil mi? Ben bir arkadaşından ürün istedim, aracıma uymadı, adres karmaşası nedeniyle kargo birkaç kere gitti geldi, arkadaşıma hic bir şekilde ulaşamadım ama birbirimizi suçlamadık, kırmadık, dökmedik.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kİlİtlİyorum konuyu :d

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
semih arkdaşım istersen doğruyu söyle ben sana 100 tl kapora yatırdım geri kalanıda önümüzdeki ay başı dedim ama sen tlflarınımı açmadın ayrıca ben 100 tl ye mil amaladım fiyatı seninle konuştuk beni bu sitede olsun geröek hayatta olsun tanıyan kişiler var ben sana yine diyorum milleri yolla paran kalmaz güvencen yoksa ücreti yolla adresi değiştirebilirim hem benim sana verdiğim adres msg kargonun anlaşmalı şirket adresi

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana msj atmadın kardeş sen numaramı vereyim msj at ara yada 0554 831 82 49 ismim oktay

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
işlemlerinizi mümkünse belgelendirin buraya yazdıklarınıda ekleyin dava açın. Sonrada bırakın o sizin peşinizden koşsun. Hatırı sayılır bir ceza alacağından emin olabilirsiniz. Yeterki belgeleyin

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Konu ilginç geldiği için takip ediyorum. Belge olmadan kimin haklı-haksız olduğunu anlamak mümkün değil.

Fakat birisi bana "şerefsiz", "karaktersiz" şeklinde hakaret etse ve ben bunları hak etmediysem kesinlikle dava açarım. Bütün bu hakaretlerin üstüne bir de burada kendimi aklamaya çalışmam. Benim kişisel düşüncemdir, kimseyi bağlamaz.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yatırmış olduğum makbuzu bulamadım şirket aracıma bakacam yarın birde bana hesab numarası verdi arkdaşım emre kulaksız şahsına kendiside teyitledi hatta 100 tl yatırdım 4.05 de bana vergi kesildi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belge varsa sıkıntı yok. gerçekler belgeyle anlaşılır...