bu şerefsize dikkat !!!!

Yav arkadaş ne çok üçkatçı var. Bu tür şeyleri okudukça çok üzülüyorum.

Bence forumda belli mesaj sayisini gecmeyen ilan acamamali.mesela 100 msj sınırı gibi

Bence forumda belli mesaj sayisini gecmeyen ilan acamamali.mesela 100 msj sınırı gibi

Bunu bende dusundum 100 cok belki ama 2 mesaj sonra ilan acanlar var hosuma gitmiyor, satis icin sponsorun farki olmali. Ticari amac olup olmadigini anlamak zor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alım satım sayfasını kaldıracaksın olup bitecek neticede alım satım siteleri belli ;)

Alım satım sayfasını kaldıracaksın olup bitecek neticede alım satım siteleri belli ;)

yok ya buda iyi olmaz sonuçta elinzid eiyi bir ürü nvar v siteden birinin almasını isityorsunuz yada bir ürün arıyorsunuz bunları opel aracınıza bulacagınız ve satacagınız yer burasıdır...ama sınır koyulabilir..yeni üyeler mesaj yazamazlar bu bölüme olup biter...

Pazar yerini kapat ben de işsiz kalayım öylemi? :)
Ben birkaç kere arkadaşlardan ürün aldım, hiçbir sorun yaşamadım.

ikimizede geçmiş olsun semih abi :( ne diyelim şans kısmet yokmuş bende o kişiden bir ürün aldım bekliyorum bu msjı okuyunca anladım dolandırıldığımı :(

Agalar hem mesaj sınırı olacak 200 - yada 400 felan hemde en az 3 yada 5 aylık üye olacak. Yani mesaj sayısından çok üyelik tarihidir önemli olan bence :)

Geri