Bu Nasıl Bir Hızlanma Videosudur !

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
La oğlum bu araba heralde sahibi bizim bi chivas çı gökhan abi vardı o diye tahmin ediyorum...tee benim ed perf.de çalıştığım aralar vardı hayalide bi türlü yapamamıştı....
aradan nereden baksan 6 seneden fazla geçti...görüntü değişmediyse başka bir video da ona çok benzettim sesi gülüşü felan...tel i de yokki arayam...
ölmeden yapacam diyodu o arabayı..
ama halikatli yürüyor alii..

2 sene önce satılıktı diye hatırlıyorum. Miniks' in (Ahmet-Hilmi) arabası Laguna Project den sonraki harikaları:D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OHA ibre döndü tekrar sıfıra geldi :D :sulanma:

Madem konu hızlanmadan açıldı bunun üstüne tanımam arkadaş

Ben ZR1'den beridir hür yaşadım hür yaşarım :D hangi araba beni geçecekmiş şaşarım , şarkısı bile var , izleyin videoyu sonuna kadar

Namussuz ilk patinajda 0'dan 100'e çıkıyor , sen bu süreyi o hondayla 3-4 saniyede alırsın

http://www.youtube.com/watch?v=xRLCzOtzd2U" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" allowfullscreen="true"></embed>

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Amerikanlara girersek olay çok değişir :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OHA ibre döndü tekrar sıfıra geldi :D :sulanma:

Madem konu hızlanmadan açıldı bunun üstüne tanımam arkadaş

Ben ZR1'den beridir hür yaşadım hür yaşarım :D hangi araba beni geçecekmiş şaşarım , şarkısı bile var , izleyin videoyu sonuna kadar

Namussuz ilk patinajda 0'dan 100'e çıkıyor , sen bu süreyi o hondayla 3-4 saniyede alırsın

http://www.youtube.com/watch?v=xRLCzOtzd2U" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" allowfullscreen="true"></embed>

izlerken içim acıdı benzın pompasının hararetli sesini duydum can cekısıyordu yazık...! O yaktıgı benzınle Ispartadan Izmıre gıder gelırım :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izlerken içim acıdı benzın pompasının hararetli sesini duydum can cekısıyordu yazık...! O yaktıgı benzınle Ispartadan Izmıre gıder gelırım :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Senin 1 ayda yaktığın benzini bu adam video süresi boyunca yaktı bile :D

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arabanın ibresi bozuk. öyle hızlanmamı olur nasa uzay mekiği o kısa zamanda o sürate çıkamıyor.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et