Bu Nasıl Bir Hızlanma Videosudur !

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona makina lazım kardeşim...hazır turbo koyarsın uğraşmana gerek yok...
iş aşırı beslemeyi kaldıracak makina ve mekanikte...
komple çelik piston,kol,yataklar,titanyum valfler,sert yaylar,tapetler,egzantrikler,saplamalar..kızıl yatak yorgan
basınca dayanıklı contalar.hafif volan ayarlı kasnaklar.enjektörler,büyük regülatör pompa..bronz balata... komple işletim sistemi... güçlendirilmiş takozlar...yüksek basınç map,göreceli o2

saymak keyif veriyor vallahi...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple çelik piston,kol,yataklar,titanyum valfler,sert yaylar,tapetler,egzantrikler,saplamalar..kızıl yatak yorgan
basınca dayanıklı contalar.hafif volan ayarlı kasnaklar.enjektörler,büyük regülatör pompa..bronz balata... komple işletim sistemi... güçlendirilmiş takozlar...yüksek basınç map,göreceli o2

Dediklerini anlasam gam yemeyecem :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nasip ederse bitane b16 civic dolduracam :D
ölümüne bi araba olacak...esas hayalim arabadan önce bi motosiklet turbolamak...
s3 ün standartı vardı...çok keyifli bir araba zaten standartı...yaklaşık 1 ay binebildim ve acayp ekmek bıraktı bana...
şimdi o ekmekleri corsa yiyor...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Usta valla bende bıse anlamadım 1.2 atmosferık mı ne ıste o bana yetıyor :) fazla BG fazla BENZIN demektır fazla BENZIN az PARA demektır az PARA az GEZMEK demektır bunuda hıç sevmem, 1.2 aracım ıle mutluyum km de 19-18 kurus ohh...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nasip ederse bitane b16 civic dolduracam :D
ölümüne bi araba olacak...esas hayalim arabadan önce bi motosiklet turbolamak...
s3 ün standartı vardı...çok keyifli bir araba zaten standartı...yaklaşık 1 ay binebildim ve acayp ekmek bıraktı bana...
şimdi o ekmekleri corsa yiyor...

Ekmekten kasıt? Dusundugum seymı :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle kardeş zaten...her dakika gaz basan bir adam değilim...denk gelince alıyorum istanbuldayken...
benimde bir c4 dizel im vardı.denk geldi onunla takasladım üzerine 4bin verip...
4.5 banada bıraktı s3 ama 1teklik benzin yedi 25 günde artı yağ filtre n2 sensörü ıvır zıvırı kuaförüydü derken..hem bindim hemde parasını yedim
evet bu arada s3 ün ekmeği her türlü var :)
birde cabrio nun

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta valla bende bıse anlamadım 1.2 atmosferık mı ne ıste o bana yetıyor :) fazla BG fazla BENZIN demektır fazla BENZIN az PARA demektır az PARA az GEZMEK demektır bunuda hıç sevmem, 1.2 aracım ıle mutluyum km de 19-18 kurus ohh...

Aynen hocam çok doğru söylüyorsun öyle videodaki gibi kaçsın tüplü gibi yaksın yok işte , bende ondan basmıyorum 2.000 devire geldimi hop vites yükseltiyorum hiç arabanın çalıştığı bile belli olmuyor ve inanırmısın 70 liralık tüp ile 350-400 km arası yol yapıyorum :rakir: :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle kardeş zaten...her dakika gaz basan bir adam değilim...denk gelince alıyorum istanbuldayken...
benimde bir c4 dizel im vardı.denk geldi onunla takasladım üzerine 4bin verip...
4.5 banada bıraktı s3 ama 1teklik benzin yedi 25 günde artı yağ filtre n2 sensörü ıvır zıvırı kuaförüydü derken..hem bindim hemde parasını yedim
evet bu arada s3 ün ekmeği her türlü var :)
birde cabrio nun

Hocam kuaförü dedin ya orada bittim :D :D :D benim arabanın kuaförü benim valla daha kimseciklere vermedim vermemde temizlenmesi için kendim yıkar kendim fön çekerim