Bu Nasıl Bir Hızlanma Videosudur !

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu biraz hızlı olması gerekti aynı zamanda halıların ve tavanın ciddi anlamda yıkanması lazımdı..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen hocam çok doğru söylüyorsun öyle videodaki gibi kaçsın tüplü gibi yaksın yok işte , bende ondan basmıyorum 2.000 devire geldimi hop vites yükseltiyorum hiç arabanın çalıştığı bile belli olmuyor ve inanırmısın 70 liralık tüp ile 350-400 km arası yol yapıyorum :rakir: :D

ekonomi budur ıste ;) bende bu konuda oldukca ıddıalıyım :)
LPG taktırsam mıllet kufreder bana ve kesınlıkle emınım 10 kurus falan yakar benım araba belkıde daha az :D , ki 1.6 opel meriva ile gaz 2.56 TL iken km de 12.5 kurus yaktım :) arabam full doluydu esyalarımı ızmıre tasımıstım :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekonomi budur ıste ;) bende bu konuda oldukca ıddıalıyım :)
LPG taktırsam mıllet kufreder bana ve kesınlıkle emınım 10 kurus falan yakar benım araba belkıde daha az :D , ki 1.6 opel meriva ile gaz 2.56 TL iken km de 12.5 kurus yaktım :) arabam full doluydu esyalarımı ızmıre tasımıstım :)

Bence sen tüp düşün derim yarı yarıya azalır yakıt giderin kafadan sana şunu diyim aylık 100 lira ise yakıt giderin bunun %40'ını alsak sana olur 65-70 TL gibi bir rakam . 30 lirayada gider burger kingte en büyük boyundan bi whopper menü çekersin kendine yine cebinde 20 liran kalır :D

Kısacası tüpü taktır keyfine bak

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
La oğlum bu araba heralde sahibi bizim bi chivas çı gökhan abi vardı o diye tahmin ediyorum...tee benim ed perf.de çalıştığım aralar vardı hayalide bi türlü yapamamıştı....
aradan nereden baksan 6 seneden fazla geçti...görüntü değişmediyse başka bir video da ona çok benzettim sesi gülüşü felan...tel i de yokki arayam...
ölmeden yapacam diyodu o arabayı..
ama halikatli yürüyor alii..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sen tüp düşün derim yarı yarıya azalır yakıt giderin kafadan sana şunu diyim aylık 100 lira ise yakıt giderin bunun %40'ını alsak sana olur 65-70 TL gibi bir rakam . 30 lirayada gider burger kingte en büyük boyundan bi whopper menü çekersin kendine yine cebinde 20 liran kalır :D

Kısacası tüpü taktır keyfine bak

Tup taktırcamda işte garantı meselesı cok kafamı kurcalıyor yoksa tup taktırmayı ıstıyorum :/