bu manta toplanırmı?

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ya tam olarak toplanamasa da motoru alınıp başka bi arabaya takılamaz mı?

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya tam olarak toplanamasa da motoru alınıp başka bi arabaya takılamaz mı?

Swap yapabilirsiniz ama yaşı daha küçük bir araç olmak zorunda.

Aracın sökülmesi lazım kaporta işçiliği uğraştırır çünkü görünmeyen yerlerde fazlaca çürük olacağını düşünüyorum harcıyacağınız parayı dert etmiyorsanız ve de 1sene beklerim diyorsanız 10 numara bir araç çıkar ortaya. Saygılar.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bence alınacak bir araç değil 5 lira + masraflarıyla yüklü bir miktar ve sürekli bozulan değişmesi gereken ufak tefek parçalar seni yorar

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tatlı bir manta berlina kasa ve irmscher paket var bu aracın uzerinde . Tam bir nostalji , kimbilir hangi ruzgar attı o bebeği yurdumun tozlu gumruklerine. Çok param olsa bastırır alırdım. Genel olarak kasası duzgune benziyor . Komple soydurup toplardım .Eksik parçaları da bulunup buluşturulur dediğim gibi sadece kaporta problem olabiliir onu da istanbuldaki parçacılarda bulabilirsin sagda solda stoklarda. HARİKA DURUYOR bu halde bile MANTA MANTA

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
nejat bide bu gümrükteki arabaların resimli satış fiyatlarını yazan site varmı arada bir takip etmek lazım :)

Açık artırma ile satılıyor. aslında ggidyor gibi bi sistem kursalar istanbula gitmek zorunda kalmazsın istediğin yerden teklif ver al

Gümrükteki malları buradan takip edebiirsiin

http://www.tasis.gov.tr/neotas/aracs.asp

Hasar oranları yazıyor. begendiğin araç üzerine tıklarsan resimleri de mevcut.

Son düzenleme:

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
sağol cengiz hemen ekliyorum linki

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tasiş çalışanları uzayda mı yaşıyorlar ne? Ya piyasayı bilmiyorlar ya da ben dönen oyunlara yabancıyım. Bazı araçların fiyatları piyasa değerinden bile fazla. Üstelik o fiyatlara yapılacak artı vergi ve harçlarında ekleneceği düşünülürse maşallah yani. En iyi ihtimalle piyasa fiyatına, ne olduğu belirsiz bir kapalı kutu almak büyük bir risk. Sıkıyorsa Kemal Abi bunları da yabancılara satsaya. Benim görüşüm bu araçlar bu paraları etmeyeceğine göre bunların çoğunu çıkmacılar bir süre sonra MKE hurdalığından kilo ile alır, işe yarayan parçaları da bizlere kakalarlar.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasiş çalışanları uzayda mı yaşıyorlar ne? Ya piyasayı bilmiyorlar ya da ben dönen oyunlara yabancıyım. Bazı araçların fiyatları piyasa değerinden bile fazla. Üstelik o fiyatlara yapılacak artı vergi ve harçlarında ekleneceği düşünülürse maşallah yani. En iyi ihtimalle piyasa fiyatına, ne olduğu belirsiz bir kapalı kutu almak büyük bir risk. Sıkıyorsa Kemal Abi bunları da yabancılara satsaya. Benim görüşüm bu araçlar bu paraları etmeyeceğine göre bunların çoğunu çıkmacılar bir süre sonra MKE hurdalığından kilo ile alır, işe yarayan parçaları da bizlere kakalarlar.
katılıyorum abi buradan arac cıkartmak mantıksız,pahalı ve riskli zaten güzel ve nadide aracları kapıyorlar oranın da bir nevi simsarı ve kendi çapında işleyiş sistemi var (mafya demeye dilim varmıyor) konserve kutusu kadar ülkeler istedikleri yerden istediğini alıyor da GÜMRÜK BİRLİĞİ yaptığımız halde Allahın hurdalarını bile bizlere çok görüyorlar gümrük vergisiydi,ötv siydi ,kdv siydi ezip duruyorlar........... ne diyelim yazıklar olsun

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasiş mi
hiç agzımı acmıyım:)
3.0 motor diyor yaa
o motorun tam oldugunada emin olmayın;)