bu manta toplanırmı?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktım da ne makinalar varya 94 model nissan skyline lar 89 kadet GSİ lar off off çok deli cadillac larda var

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl bakacaz ya ben anlamıyorum sorgulanan araç bulunamadı diyor

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi haklısın artık o duruma geldik ki manta hurdası bile ağzımızı sulandırıyor

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben tasisi araba almadan önce keşfetmiştim ama fiyatların uçukluğu, arabaların hali vs hiç içime sinmedi. ama ilinizde tasis varsa arkadaşlar düzenli aralıklarla gidip özellikle perakende satış reyonlarını gezmenizi tavsiye ederim. bazı ihtiyaçlarınızı araba teybi çakmak her türlü oyuncak giyim vs 1/3 fiyatına karşılamanız gayet mümkün. belki şansınızdan çok ihtiyacınız olan bir araba parçası bile bulabilirsiniz

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1,5 saattir tasişin sitesindeyim .Arabalara içim gitti. Nissan 300zx mi ,mantanın getrag şanzımanı mı desem , senatör cabrio mu calibra mı desem .Astonmartin lagonda bile var .Biraz çapları olsa bu arabaları muhafaza ederler

commodore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manta 3.0 güzel araç. toplamaya değer mi? aracı alsan en kötü 2000 kaporta yapsan 2000 motor yapsan 500-1000 yürüyen axsesuar 1500 tutsa olursana herşey yolunda giderse 6500-7000 arası güzel 1 manta. ama 3 ay sürünme payı var sanayide sinirlerine sahip olman lazım tabi. en kötü 8-9 canavar 1 manta olur... bence değer :)

160-170 ps güç
6-7 saniye 0-100 km
bol bol yanlarsın klitli def.de cabası :)

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın commodore bahsettiğinizden çok daha fazla yer komple soydurup çürükleri yapmanız boyamanız muntazam şekilde yaparsanız 4 milyar yer döşeme 1500,motor iyi değilse 2500 yag tuz su triger alt takım 800-900. harcayacagınız 8-9 milyar daha olur , sonra Turkiyede Tek olursunuz

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabanın fıatına aldanmayın
6 ccl ise yüzde 120 + ötv + kdv si var + gümrüğe girdiği günden bugüne kadarda ardiyesi var bu araba 7500/8000 lere ordan çıkar + masraflarıda var aman bilmeden görmeden gümrüğe bulaşmayın zamanında çok arabalar aldım tasişten ama artık esprisi yok piyasada yürüyenleri onlardan daha ucuza var ki kaldıki bide motoru yanık yada şanzuman defransiel arızalı da çıkabilir yıllarca yatmış araba bunuda hesap edin kazık yemeyin sonra beden nacizane tavsiye sizlere

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manta toplayacaklar eğer karar verirseniz bende dolu parçaları var işinize yarayanları veririm size