Bu Fiyatları Nasıl??

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar...arabamı bakıma soktum(97model vectra b 2,0)
alt sol tabla değişti,
diskler tornalandı,
ön balatalar değişti(ATE marka),
rot ayarı yapıldı,
Hava filtresi
Polen filtresi değişti
işçilik dahil 225 ytl ödedim.Bana biraz fazla gibi geldi ama tam olarak bilmiyorum.Fikri olan yazabilir mi? sizce nasıl???

Son düzenleme:

elegancee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar...arabamı bakıma soktum(97model vectra b 2,0)
alt sol tabla değişti,
diskler tornalandı,
ön balatalar değişti(ATE marka),
rot ayarı yapıldı,
Hava filtresi
Polen filtresi değişti
işçilik dahil 225 ytl ödedim.Bana biraz fazla gibi geldi ama tam olarak bilmiyorum.Fikri olan yazabilir mi? sizce nasıl???

yag degistimi? bence fiyat iyi benim aracim 2004 model bakima soktum gecen hafta 200 ytl aldilar triger seti isciligi dahil on balatalarin degismesi lazimdi on balatalar icin 260 ytl istediler

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yag degistimi? bence fiyat iyi benim aracim 2004 model bakima soktum gecen hafta 200 ytl aldilar triger seti isciligi dahil on balatalarin degismesi lazimdi on balatalar icin 260 ytl istediler

yağ değişim süresi gelmediği için değişmedi.sadece yazılı olanlar yapıldı...

elegancee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ değişim süresi gelmediği için değişmedi.sadece yazılı olanlar yapıldı...
rot ayarı Hava filtresi
Polen filtresi
bunlar ucuz ama balatalar saglam ateler saglam hmmmm bana biraz fazla geldi o kadarda deil ya iyi yinede bence

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakında ben de genel çaplı bir bakım yaptıracam:

1-Sıralı sistem taktıracam (BRC düşünüyorum)
2-Triger seti yenilecek (değişim)
3-Motor yağı, filtreler (polen, yağ) değişecek
4-Klima gazı basılacak
5-Bujiler değişecek
6-Balatalar kontrol edilecek
7-Rot ve balans ayarı yapılacak

Yapılacak da yapılacak. Herhal de bu işlemler, 2000 ytl falan tutar. Mecbur yapılması gereken şeyler.. Özellikle Ankaralı arkadaşlardan servis tavsiyesi istiyorum.. Ankarada bu işlemleri yaptırmayı düşünüyorum..

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yakında ben de genel çaplı bir bakım yaptıracam:

1-Sıralı sistem taktıracam (BRC düşünüyorum)
2-Triger seti yenilecek (değişim)
3-Motor yağı, filtreler (polen, yağ) değişecek
4-Klima gazı basılacak
5-Bujiler değişecek
6-Balatalar kontrol edilecek
7-Rot ve balans ayarı yapılacak

Yapılacak da yapılacak. Herhal de bu işlemler, 2000 ytl falan tutar. Mecbur yapılması gereken şeyler.. Özellikle Ankaralı arkadaşlardan servis tavsiyesi istiyorum.. Ankarada bu işlemleri yaptırmayı düşünüyorum..

2milyar yada biraz daha geçer diye düşünüyorum.işçilik olarak merkez opel var ivedik organize sanayide.işçiliği güzel ama biraz pahalı diyo diğerlerinden.ii bi pazarlıkla olur bu iş.bide tüp olayında Brc Fast modelinde yoğunlaş derim.Sorunsuz kullanıyorum 10bin km dir.brc squent 24 taktırma sakın.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2milyar yada biraz daha geçer diye düşünüyorum.işçilik olarak merkez opel var ivedik organize sanayide.işçiliği güzel ama biraz pahalı diyo diğerlerinden.ii bi pazarlıkla olur bu iş.bide tüp olayında Brc Fast modelinde yoğunlaş derim.Sorunsuz kullanıyorum 10bin km dir.brc squent 24 taktırma sakın.

Ben de BRC Sequent 24 üzerinde yoğunlaşmıştım..:confused: Neden brc sequent24 değilde, BRC fast ? Aralarındaki fark nedir.. Kafam karıştı doğrusu.. Biraz araştırma yapayım bari.:cool:

Bildiğim kadarıyla sequent 24 kiti, SEQUENT FASTNESS 'in bi üstüymüş..

Son düzenleme:

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleflex GFİ tavsiye ederim ilk araştırmam gayet olumlu yönde BRC den soğuttu :D

ayrıca BRC araştırırken fast modelinin sequent 24 modelinden daha eski olduğunu kesin biliyorum.

Sequent24 ten şaşmam brc takacaksam.

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben de BRC Sequent 24 üzerinde yoğunlaşmıştım..:confused: Neden brc sequent24 değilde, BRC fast ? Aralarındaki fark nedir.. Kafam karıştı doğrusu.. Biraz araştırma yapayım bari.:cool:

Bildiğim kadarıyla sequent 24 kiti, SEQUENT FASTNESS 'in bi üstüymüş..

ben de baya bi araştırma yaptım taktırmadan önce.Ankarada 2Amühendisliğin bayisi olan bi yer vardı.(isim vermeyim)orası ama sadece orası sequent 24 modelinin daha iyi olduğunu söyledi.Sonra baya bi yer gezdim ve kitlerin ikisini de inceleme fırsatı buldum.orası dışındaki her yer her ikisinin de mevcut olduğunu ancak fast modelinin daha iyi ve sorunsuz çalıştığını, ARGE çalışmalarının bittiğini ve çıkan sorunların da sadece montajdan veya hatalı kit olursa öyle oluşabileceğini söylediler.o da garantili zaten.sequent 24 modelinin fast modelinden sonra çıktığı doğru ama daha arge si devam ediyor ve bazı araçlarda çıkan sorunlar hala giderilemedi.Bir de fast in ecu (beyni) metal bi kaplamalı yani kaza veya darbede daha sağlam.Ayrıca kaç yere sorduysam(ve bunlar işinde iyi firmalar hepsi) sequent 24 modelinin daha ucuz yapacaklarını söylediler.o zaman 150 milyon fark vardı.sonra çıkan bi model ama piyasada tutunmak için ve pazarı arttırmak için yapılmış bi ürün anlıycan.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün ve bugün yaptığım araştırmalar sonucunda, BRC SEQUENT FASTNESS Sisteminin daha oturmuş ancak sequent 24 sisteminden de eski bir sistem olduğu ortaya çıktı ancak ikisi arasında da yapısal olrak farklılıkların olduğu; sequent 24 kiti'nin daha geliştirilmiş bir sistem olduğu ortaya çıktı.. Tofaş da fabrika üretimi lpg li araçlarında "sequent 24 kiti" ni kullanıyormuş.

Ben de bunun üzerinde Aksaraydaki BRC yetkili bayine gittim.İncelemelerde bulundum:) ..vs Bi kaç yapılmış arabada vardı, fotoğraf falan.. Gayet olumluydu. En sonunda fiyat sorgusu başladı.. Üç aşşağı 5 yukarı, şu fiyat üzerinde anlaştık:

Peşin:300 YTL geri kalanı da kredi kartına 6 taksit. Toplam: 1700ytl..
Peşin olursa:1500'e iş bitiyor..

Ne dersiniz.?