Bu da benim beyaz Leon

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu da benim beyaz Leon

eketen link' Alıntı:
Arkadaşlar rocco forumuna döndürmeyelim. Bülent kanımca direkt başka marka aracın sahibi birşeyler yazınca tepki gösterdi. Bizim paylaştığımız diğer araçlarla ilgili olanlara da bizi bildiği için tepki vermiyor. Sanıyorum arkadaş Burçin abinin tavsiyesiyle geldim bu da benim aracım dese hoşgeldin e bağlardı. Açıkça bende sadece ilk mesajı gördükten sonra olay çıkaracak biri geldi diye tepki verirdim. Ama dediğim gibi bizden olan birirnin tavsiyesi ile ilk başta mesaj atmış olsa tepki görmezdi. :)

Dostum dikkatini çekerim ilk mesajım tanışma bölümünde "kendimi tanıtmak" oldu. Ki yine bu "ben geldim" mesajımda da kimlerin vesile olduğunu belirttim. Önce bir bak nereye ne yazmışım ondan sonra benim hakkımda "olay çıkaracak biri geldi" diye tepki vermeyi düşün. Maksadım polemik değil ve bu muhabbeti de daha fazla uzatmak değil ama bir şeyler yazılacaksa sanırım profilden kişinin yazmış olduğu mesajlar diye bir şık vardır oradan önce incelensin sonra yorum yapılsın.

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Arkadaşlar buluşmalarda yüzyüze bakıyorsunuz. Ne güzel anılarınız vardır kim bilir. Bir yanlış anlaşılma birbirimizi kırmaya değmez. Arkadaşlık biraz da anlayışlı olmak, karşıdakinin bize göre olumsuz olan bir davranışını bile yeri geldiğinde görmezden gelebilmek değil midir? Size yakışanın forumun iki abisi olarak daha sağduyulu davranmak olduğunu düşünüyorum. 047shakee

Sn. aybarsdnr, foruma hoşgeldiniz. Bazı forumlarda başka araç sahibi kişiler sırf kışkırtma amaçlı eylemlerde bulundukları için bazen dışarıdan gelenlere karşı biraz önyargı olabiliyor. Bence bu doğal bir tepki, çok abartmamak gerekir. Keşke siz de fotoğrafları koyup "bu da benim beyaz leonum" demeden önce kendinizi tanıtsaydınız. O zaman bu yanlış anlaşılma olmazdı diye düşünüyorum. Eminim siz de forumu ve buradaki insanları tanıdıkça nasıl bir ortam olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

welllcommee

İstanbul dan selamlar
« : Bugün 21:14:52 » Alıntı  Değiştir  Sil

Ben Aybars. Aslında bir Seat kullanıcısı olmak ile beraber sitenizi Burçin abi ve Mert abi nin aracılığı ile duydum ve üye oldum. İstanbul Erenköy de oturuyorum ve Yeditepe ֜niversitesinde okuyorum herkese keyifli forumlar.

Bu da benim beyaz Leon
« : Bugün 21:39:55 »

Size sadece iki mesajım arasında ki zamanlamayı göstererek cevap vermek istiyorum.  Bana ilk açtığımda biraz karışık bir kullanımı var gibi geldi forumun ama en azından sağ üst köşeden "Yeni gönderilen iletileri göster." diyerek takip etmeyi tercih ettim iş bu sebepler takdiri size bırakıyorum. Daha önce bir kaç forumda da bulundum yöneticilikte yaptığımdan bir topluluk içine girildiğinde (sanal bile olsa) önce kendini tanıtmanın bir gereklilik olduğu bilincinde olan bir insanım.

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Fazla uzatmadan hoş geldin diyip geçseniz ne fark edecek :)

Tartışma çıkarmaya ne gerek var sokakta binlerce leon var her gün bir tanesi gelsin foruma üye olsun aa derim ne kadar popüler bir forum olmuş opelsizasla derim.

arkadaşa hoş geldin diyorum burçin abi sevdiğimiz bir abimizdir aynı şekilde mertte iyi bir arkadaşımız arkadaşı arkadaşımızdır.

iyi forumlar.

Teşekkür ederim, hoşbulduk demeyi aslında bende isterim ama bende şaşırdım ne diyeceğimi ve kesinlikle sizinle hem fikirim. :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aybarsdnr link' Alıntı:
Dostum dikkatini çekerim ilk mesajım tanışma bölümünde "kendimi tanıtmak" oldu. Ki yine bu "ben geldim" mesajımda da kimlerin vesile olduğunu belirttim. Önce bir bak nereye ne yazmışım ondan sonra benim hakkımda "olay çıkaracak biri geldi" diye tepki vermeyi düşün. Maksadım polemik değil ve bu muhabbeti de daha fazla uzatmak değil ama bir şeyler yazılacaksa sanırım profilden kişinin yazmış olduğu mesajlar diye bir şık vardır oradan önce incelensin sonra yorum yapılsın.

Sevgili kardeşim ne demeye çalıştığıma dikkat edersen olayı nereye bağlamaya çalıştığımı anlayabilirsin. Sonra sen, seni tanıyıp iyi niyetli biri olduğunu öğrenene kadar benim için bizim için çok da önemli biri değilsin ki ilk mesajına ne yazmış, hele bir araştıralım yüksek şahsiyeti üzmeyelim diyelim. Burada ne adamlara denk geldik Astra sahibi iken bile terbiyesizlik eden. Burada sana karşı yorum yapmışmıyım hayır. Bana akıl verecek konumda değilsin neye nasıl yorum yapacağıma. Benim amacım senin aracın yada yazdıkların değil, buluşmalara katılan burada dost olduğumuz iki arkadaşın fazla gerilmemesi. Yani sen açıkcası çokta umurumda değilsin, kendi üzerine alma yazdıklarımı.

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Arkadaşlar rocco forumuna döndürmeyelim. Bülent kanımca direkt başka marka aracın sahibi birşeyler yazınca tepki gösterdi. Bizim paylaştığımız diğer araçlarla ilgili olanlara da bizi bildiği için tepki vermiyor. Sanıyorum arkadaş Burçin abinin tavsiyesiyle geldim bu da benim aracım dese hoşgeldin e bağlardı. Açıkça bende sadece ilk mesajı gördükten sonra olay çıkaracak biri geldi diye tepki verirdim. Ama dediğim gibi bizden olan birirnin tavsiyesi ile ilk başta mesaj atmış olsa tepki görmezdi. :)

Sanırım benimle ilgili yazmadığın kısım bu ?

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Foruma isteyen herkes üye olabilir kanımca fakat burası bir Astra forumu olduğu için ve farklı bir model aracın resimlerini araç sahibinden görmeyi (bizim üyelerimizin paylaşımı olarak değil) yadırgadı heralde bazı üyelerimiz.

Olsun daha güzel paylaşımlar olabilir uygulamalar karşılıklı hoşumuza gidebilir.

Renk olur forumda iyidir.

Bende öyle olacağını ummuştum ama... :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu tartışmaya dönüştürmeye gerek yok, ortada yapılmış bir yanlış görmüyorum ben.

Tam tersi aramızda bir leoncu arkadaşın olması çok güzel bir olay.

Tamam eğer bundan sonra astracılar dışında kimse bu foruma üye olamaz dersek, üyelik formunu değiştirelim şasi numarası ve tescil tarihide ekleyelim. :)

Ben tekrardan  welllcommee diyorum, inşallah bu akşam olanları unutup keyifli paylaşımlar içinde bulunuruz sizinle  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
14alkiss 14alkiss 14alkiss
Aynen icimi okudun helal.  

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Konuyu tartışmaya dönüştürmeye gerek yok, ortada yapılmış bir yanlış görmüyorum ben.

Tam tersi aramızda bir leoncu arkadaşın olması çok güzel bir olay.

Tamam eğer bundan sonra astracılar dışında kimse bu foruma üye olamaz dersek, üyelik formunu değiştirelim şasi numarası ve tescil tarihide ekleyelim. :)

Ben tekrardan  welllcommee diyorum, inşallah bu akşam olanları unutup keyifli paylaşımlar içinde bulunuruz sizinle  :)

Valla benim için fark etmez ben sadece bana cevap hakkı doğması sebebi ile ister istemez savunmak durumunda kaldım kendimi ve açıkçası çok ta şaşırdım. Tekrardan teşekkürler madem. :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
soruyorum opeli astrası olmayan bu foruma üye olamaz mı??

Sevgili dostum olamaz diye birşeyi nereden çıkarıyorsunuz. Olur tabi, ben de çoğu tanıdığıma siteden bahsediyorum. Ama siz alınganlık yapıyorsunuz şu an. Karşımızdaki için empati yaparsak neyi niçin söyledi diye, olayı yatıştırmaya çalışmamı buraya nasıl bağladın anlamadım. Açık sözlü dobra yım diyorsunuz Benim de az çok tarzım belli ben de ağzıma geleni söylerim. Amaç birbirimizle laf yarışına girmek değil. Ben sizi dostum olarak görüyorum ve hernekadar tanışmasakta sizlerin gerilmenizi pek istemiyorum. Benim açımdan olay budur. Alınganlığa gerek yok benim tarafımda.