Bu da benim beyaz Leon

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu da benim beyaz Leon

zd cuprayı biliyorum...bir çok foruma da üyeyim zaten.mert abi ve burçin abi aracılığı ile foruma üye oldum doğru ama öyle olmasa bile paylaşım amacıyla girip aracımın fotoğraflarını yayınlamakta ne gibi bir tuhaflık olabilir ki ? belki kısa süre içerisinde opc almayı düşünüyorum ve bu vesile ile de kayıt oldum.

bu arada hoşbulduk burçin abi :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazilarima iyi bak istersen
Sadece garibime gitti yazdim dogal olarak
Burasi astra paylasim forumu degilmi.
Tek kapi alirs evet rocco alirim dedim
Alirsamda vw foruma uye olur orda paylasim yaparim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar soyluyorum sadece sadece garbime gitti dedim o kadar.
Ben baska foruma uye olsam astra resimlerinide koysam kimbilir ne tepki alirdim
Yazdiklarimi iyi oku
Burcin ve mert vesile olduysa
Basimizin ustunde yeriniz var dedim
Sonucta sizin dostunuz
Bizimde dostumuzdur
Neyse fazlada uzatmiyacagim.

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 farklı arac ve ıkı ayrı marka bu araclar hakkında kullanıcıların bıgı ve görüşleri her zaman faydalıdır bu tüm markalar ıcın gecerlıdır benım şahsı görüşüm ısteyen ıstedıgı forma üye olabılır aracı ne olursa olsun

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de

Çok gereksiz bir tartışmaya girmişsiniz gerek yok daha sakın lütfen
Ortada ters bı yazı yok peşin hükümlü olmayalım zaten bizim forumun farkı bu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende lafimi esirgemedigim icin icimden geleni yazdim
Arkadasin oldugu icin savunman dogal ama abarttin
Yazdiklarimi tekrar oku.
Polimige girmicem kimseylede laf yarisina girmicem.

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım Bülent bey resim koyduğum için rahatsız oldu, fakat burçin ve mert abilerin arkadaşı olunca başımızın üstünde yeri var dedi..onların ismini geçirmeden paylaşımda bulunsaydım ne fark edecekti onu merak ettim? eğer böyle durumlarda banlıyorsanız şimdiden aynı şey yapılsın.Bana bir ayrıcalık yapılmasın. ben sadece tanıdıklarım vesile oldu diye belirttim. paylaşımlarınızın güzel olduğu aktarılmıştı bana, bende arabam ile çok ilgili ve arabalara düşkün olduğum için belki ben bir şeyler verebilirim, belki bende sizden bir şeyler öğrenim düşüncesi taşıyordum, onlar beni gelsin savunsun diye değil. Nitekim burada kimsenin beni savunmasına da ihtiyaç duyulacak bir durum görmüyorum.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar rocco forumuna döndürmeyelim. Bülent kanımca direkt başka marka aracın sahibi birşeyler yazınca tepki gösterdi. Bizim paylaştığımız diğer araçlarla ilgili olanlara da bizi bildiği için tepki vermiyor. Sanıyorum arkadaş Burçin abinin tavsiyesiyle geldim bu da benim aracım dese hoşgeldin e bağlardı. Açıkça bende sadece ilk mesajı gördükten sonra olay çıkaracak biri geldi diye tepki verirdim. Ama dediğim gibi bizden olan birirnin tavsiyesi ile ilk başta mesaj atmış olsa tepki görmezdi. :)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar buluşmalarda yüzyüze bakıyorsunuz. Ne güzel anılarınız vardır kim bilir. Bir yanlış anlaşılma birbirimizi kırmaya değmez. Arkadaşlık biraz da anlayışlı olmak, karşıdakinin bize göre olumsuz olan bir davranışını bile yeri geldiğinde görmezden gelebilmek değil midir? Size yakışanın forumun iki abisi olarak daha sağduyulu davranmak olduğunu düşünüyorum. 047shakee

Sn. aybarsdnr, foruma hoşgeldiniz. Bazı forumlarda başka araç sahibi kişiler sırf kışkırtma amaçlı eylemlerde bulundukları için bazen dışarıdan gelenlere karşı biraz önyargı olabiliyor. Bence bu doğal bir tepki, çok abartmamak gerekir. Keşke siz de fotoğrafları koyup "bu da benim beyaz leonum" demeden önce kendinizi tanıtsaydınız. O zaman bu yanlış anlaşılma olmazdı diye düşünüyorum. Eminim siz de forumu ve buradaki insanları tanıdıkça nasıl bir ortam olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

welllcommee