Bu araçları bu kadar kıymetli yapan nedir!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
beyler ben de 1.3 cdti corsa c arac var arkadsımda ıse dızel fıesta var.....ben otobanda easytronık kullanıyorum 180 goruyorum fakat fıesta ıle arkadasım 167 fılan gordu ancak....KESINLIKLE CORSAAAA daha hızlı test edıp onayladım......
Reklamlardaki gibi test edip onaylandı :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar olursa olsun bence hız onemlı degıl yol tutus guvenlık onemlı daha sonra hız bence ..

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vala Forddaki tork hiçbirinde yok o yüzden arada bir turbo sorunu çıkarması normal oluyor :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben de 1.3 cdti corsa c arac var arkadsımda ıse dızel fıesta var.....ben otobanda easytronık kullanıyorum 180 goruyorum fakat fıesta ıle arkadasım 167 fılan gordu ancak....KESINLIKLE CORSAAAA daha hızlı test edıp onayladım......

fiestanın 167-170 hızını bende söyledim. silivriye dogru 2 3 km kadar onum boş ve basıyorum tın. cıkmıyor ustune.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşım bursa otokoçta ve her gün sorunlu bir fiesta gelmese kafamı kesicem diyo. ben 30 bin kmde turbo bitiren astra hiç duymadım ama fiesta dolu. ayrıca 45 binde şanzıman sekromeci kırılan mı ararsın, enjektörleri tıkayanmı....
fordun mondeo tdci 2.0 modeli dışındaki dizeli kullanılmaz...benim fikrim ve şahit olduklarım tabi...

tamamen katılıyorum ford alacaksan mondeo gerisi hikaye

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben yakıt konusunda cok cimri oldugunu duymustum ama o parayı asla haketmiyo bence yani 2007 1.6 TDCİ focuslar bile o paralara gidiyo en fazla

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiestalar çok tutuldu özellikle sorun çıkarmaması ve az yakıtı sebebiyle kasada hafif iyi kaçıyor.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
o kelime ikisi içinde geçerliydi abi :D Yani demek istediğim ufacık araçlar sadece az yaktıkları için o para.30 35 milyar az paramı ufacık arabaya ??

tabiki fazla da, 50.000 tl'm olsa Corsa OPC içim rahat alırım yaw :D

astra 1.3 cdti la neden kıyaslıyosunuz ki biri küçük sınıf biri compact.

çünkü ikiside neredeyse aynı fiyat :D Astra H 1.3 CDTI 36.000'den başlıyor :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Talep meselesi mantığı olmasada duruma şöyle bir örnek verim

2007 yılında arkadaşım ile aynı anda arabalarımızı satmak için ilan verdik. Benim arabam ağır kazası olmayan ancak komple boyalı 165,000 km de 1996 model 1,6 tipo slx arkadaşımın arabası ise modelini tam hatırlamıyorum 1995 di galiba 1,6 kazasız 100,000 km de nissan primera.

Benim araçım için günde 4-5 telefon geldi kısa bir süre sonra 8,900 tl den alıcı buldum boya olmasa belki aynı gün satardım : )))))

Arkadaşım ise 4 ay sonra kaprisi çekilmiyecek arıza bir müşteriye 8000 tl ye sattı.

Tiponun yanında nissan ucak gibi arabaydı. : ))))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...