Bu araçları bu kadar kıymetli yapan nedir!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunları alanın yılın salağı seçmek lazım burda gül gibi Opel Astra dururken :D

Kelimleri seçerken biraz dikkatli olmalısınız herkesin parası kendisine istediğini alabilir şahsen bu paralara 2 araç arasında kalsım fiestayı tercih ederim duyuyoruz çünkü astraların elektronik sorunlarını ;)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 tdci bence tokatlar astrayı

0-100 15 saniye arabanın dıger tarafdan getır ıstedıgın tdci i S vırajına kafa kafaya gırelım bakalım kım daha ıyı yola tutunuyor, astra cdti yi kucumseme 1.vıtesı cansız olabılır ama cogu arabaya kafa tutar ;)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiestaların hızlanmaları çok iyi. 2 sene kullandım. bence seri araba. ama 170 km yi gecemedim. rampada anca belki. 2000 modelclio hb bile sellektorumu gorunce bastı kactı ben 170 le yetişemedim.

ve bu ilanlara bakan 1500 insan var. demekki piyasası böle.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiiki yakıt.ÖRN: yeni fiesta 33 lira ne varki 33 eder? k.ç kadar opel corsa 30 küsür nesi var sadece dizel olması işte..;)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Tabiiki yakıt.ÖRN: yeni fiesta 33 lira ne varki 33 eder? k.ç kadar opel corsa 30 küsür nesi var sadece dizel olması işte..;)

k.ç kadar derken, Corsa'yla Fiesta'nın ne farkı var?

CorsaBursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kelimleri seçerken biraz dikkatli olmalısınız herkesin parası kendisine istediğini alabilir şahsen bu paralara 2 araç arasında kalsım fiestayı tercih ederim duyuyoruz çünkü astraların elektronik sorunlarını ;)

walla arkadaşım bursa otokoçta ve her gün sorunlu bir fiesta gelmese kafamı kesicem diyo. ben 30 bin kmde turbo bitiren astra hiç duymadım ama fiesta dolu. ayrıca 45 binde şanzıman sekromeci kırılan mı ararsın, enjektörleri tıkayanmı....
fordun mondeo tdci 2.0 modeli dışındaki dizeli kullanılmaz...benim fikrim ve şahit olduklarım tabi...

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
astra 1.3 cdti la neden kıyaslıyosunuz ki biri küçük sınıf biri compact.

corsa 1.3 cdti dan hızlı fiesta biraz zor bende chip işi yapıyorum corsa 1.3 cdti ın 16v motoru 1248 cc olmasına rağmen fiestaların 8 valf 1.4 lerinden iyi cevap veriyor. ayrıca fiestaların üzerindeki turbo genellikle sık sık bozulur pejo 206 van la aynı motor olmasına rağmen fiestalarınki problemli pejolarınki daha sağlamdır. ekonomi konusunda cdti dan daha ekonomiktir ama kesinlikle daha yavaştır. bu para edermi bence corsada fiestada etmez ikiside 10bin liradan bir kuruş fazla etmez :)

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler ben de 1.3 cdti corsa c arac var arkadsımda ıse dızel fıesta var.....ben otobanda easytronık kullanıyorum 180 goruyorum fakat fıesta ıle arkadasım 167 fılan gordu ancak....KESINLIKLE CORSAAAA daha hızlı test edıp onayladım......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...