Bu arabayı almayı düşünüyoruz fikriniz

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyoruz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi....4-turbo-cosmo-full-plusfulll-251241743/detay

Sol arkada 2 yarım lokal boyası ve cosmo donanımı ile kafamıza yattı

Siz ne dersiniz bu araca.

Ayrıca benzin ile kesinlikle binemem %100 lpg olacak bu konuda ne dersiniz.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi....4-turbo-cosmo-full-plusfulll-251241743/detay

temizliğini bilemem. yalnız, 4 yaşında araçta 117.000 km ? yılda 30.000 km mi yapmış bunlar ? şehirler arası tır olarak mı kullanmışlar ?

km biraz fazla. 2011 model araç

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba iyi gibi fakat, turbo suna falan iyice baktırmak lazım. Nedense ben turbo olayından çok korkuyorum.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'dan araç almak? Bence bir daha düşünün. Burada o araçlara eşek niyetine biniyorlar. Sanayide ustalar kasaptan dönme tamirci. Yaşına göre km de fazla.

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'dan araç almak? Bence bir daha düşünün. Burada o araçlara eşek niyetine biniyorlar. Sanayide ustalar kasaptan dönme tamirci. Yaşına göre km de fazla.
Hocam eşek niyetine astra j cosmoya binceğini hiç sanmıyorum çok yakan bu araca ancak keyfi binilir dite dusunuyorm

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam eşek niyetine astra j cosmoya binceğini hiç sanmıyorum çok yakan bu araca ancak keyfi binilir dite dusunuyorm

2 yıldır burada yaşıyorum. Astra'lar Jetta'lar Passat'lar A3 ve A4'ler burada eşek hocam. Araca bakmaya geldiğinizde şehirde biraz dolaşın beni daha iyi anlarsınız. Burada araç kültürü yok.

Kayseride 2-3 yaşında 100.000 liralık aracının tamponunu tutturmak için akıllı vida attıran kaç tane araç sahibi vardır?

Burda 2-3 yaşında araçların durumu batıda 10 yaşındaki aracın durumunda.
Tabi genel konuşuyorum. Her araç böyle diye bir kaide yok.

Ayrıca çok yaka bir araçla 4 yılda keyfi olarak 100,000 üzeri km yapılmaz. Yapılıyorsa keyfi değildir bence :)

Tekrar ayrıca. Gözünüzü karartıp almak isterseniz Diyarbakır'a geldiğinizde yardımcı olurum.

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marikana sonuna kadar katılıyorum diyarbakırı bırak doğudan araç alınmaz ben 2 kere düştüm o hataya 3 cüsünü allah nasip etmesin inan arabadan tiksinirsin..2 ci almış olduğum aracın arka koltuk yaslanma yerini asma kilitle tutturulmuş olduğunu söylesem kimse inanmaz deilmi,ama maalesef öyleydi bence kesinlikle düşünme bile.

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ben o bölgelerden hiç araba almadım şahsen ikinci elde türkiyenin bi ucuna araba almaya da gitmeye karşıyım tabi satıcı yada araba işi yapan biri değilsen ama araç güzel gözüküyorda sıkıntı km de 117 bin 2011 model araba için çok bende 2011 accent era var 24 bin km de misal yani arkadaş 2011 megan 3 hb vardı privilage donanım en full den 60 bindeydi geçen ay sattı maks km ler genelde bu yaştaki araçlarda öyle olması lazım bence

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arac 117binde evet ama hem cosmo hem kayda deger bi boyası yok.
Cosmo olup 50-60 bin olan ve ön 3 parcada boya olmayan arac 50bin üzeri ama bu arac 43.5 diyorlar yanlışmı düşünyorm

ÖmerEfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar tecrübeli arkadaşlar Yazmış hepsine Katılıyorum
Bir Şeyler Söylemek isterim
Ekspertiz yapılmış evet ama bu ekspertizi yapan servis satıcının üst kat Komşusu Yada akrabası olup araba da şehir dışına satılacağı için böyle hazırlanmış olabilir
Arabayı alsanız ve yakın zamanda kusur çıksa gidip hak iddia edebilir misiniz orası Diyarbakır
Aracın kaportası gerçekten rapordaki gibi temiz olabilir ama alttan darbeli midir ya da yürürü motoru nasıldır bunlar muamma
Fikir sizin tabi
Saygılar