Brc Marka Lpg Taktirmayi Dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fıratpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2000 model astra cd aracıma brc marka sıralı sıstem lpg taktırmayı dusunuyorum..

Bu konuda tecebesı olan ve dusuncesı olan arkadaslar dusuncelerını yazarlarsa cok sevınırım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktır abicim gözün kapalı taktır ama montajını yetkili saglam bir yere yaptır yeter

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
takdır hocam ama sağlam usta olsun...

:good: :good: yoksa uğraştırırlar

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc iidir!ama montajını yapacak olan yerin işçiliğide önemli!

fıratpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmirde bırmot un karsısındakı sanayıde pover otogaz var orada yaptırıcam daha oncekı palıo aracımıda orada brc taktırmıstım

ÖNEMLİ

Aracın yol bılgısayar anlık yakıt calısıyormu lpg de gıderken

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geniş bir araştırma sonucunda brc fast marka sıralı sistem taktırdım bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım inşallah da bundan sonra yaşamam emmegas yeni çıktı yazılımı yeni falan filan deyip satmaya çalışıyorlar kesinlikle brc den şaşma landi markayı da tercih edebilirsin ama arkadaşların dediği gibi montajda çok önemli yakıtta yüzde 50 tasarruf sağlarsın ve aracının performansıda hiç düşmez hatta artabilir şimdiden güle güle kullan

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
BRC iyi diye çok yerde okudum. Benim acemiliğime geldi Voltran taktırdım ama fena değil genel olarak memnunum. (şimdi olsa kesinlikle BRC derim) Arkadaşlarında dediği gibi en önemli nokta kaliteli montaj. Hayırlı olur umarım.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karaf' Alıntı:
BRC iyi diye çok yerde okudum. Benim acemiliğime geldi Voltran taktırdım ama fena değil genel olarak memnunum. (şimdi olsa kesinlikle BRC derim) Arkadaşlarında dediği gibi en önemli nokta kaliteli montaj. Hayırlı olur umarım.
Voltran taktiriyorsun ama BRC diyorsun.Bende neden BRC diyorsun diye soruyorum.Kullanmadıgın bir marka için neden bu kadar ısrar ediyorsun.Şuan memnun degilmisin taktırdıgından.BRC nın digerlerinden farkı nedir.
Fark markalarda mı yoksa takan ustlardamı?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Tartarini kullanıyorum ve memnunum çok şükür,ama Brc de iyidir;önemli olan işçilik ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...