Brc Marka Lpg Taktirmayi Dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
35 ytl ye tamkım dolluyo ve beni ş.içinde kullandığımda rahatlıkla 15-20 gün idare ediyo (250 km civarı) ... :good:

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
irfan_1' Alıntı:
Voltran taktiriyorsun ama BRC diyorsun.Bende neden BRC diyorsun diye soruyorum.Kullanmadıgın bir marka için neden bu kadar ısrar ediyorsun.Şuan memnun degilmisin taktırdıgından.BRC nın digerlerinden farkı nedir.
Fark markalarda mı yoksa takan ustlardamı?

Usta aslında çok ısrarcı birşeyler yazmadım ama sanırım sen öyle hissetmişsin.

"Bende neden BRC diyorsun diye soruyorum?"
(BRC ile ilgili internette özellikle LPG sitelerinde onlarca olumlu mesaj okudum. Burda taktıran kişilerden hep iyi şeyler duydum. Ve bulunduğum yerde montajını yapan kişiden de hiç olumsuz birşey duymadım.)

"Kullanmadıgın bir marka için neden bu kadar ısrar ediyorsun."
(Israrcı derken eğer bu kullandığım "kesinlikle" kelimesi yüzünden ise, katılırım ama onun dışında ısrarcı olduğumu düşünmüyorum!)

"Şuan memnun degilmisin taktırdıgından." ("fena değil genel olarak memnunum." cümlesi ile bunu ifade ettiğimi sanıyorum.)

"BRC nın digerlerinden farkı nedir.
Fark markalarda mı yoksa takan ustlardamı?"
("en önemli nokta kaliteli montaj" derken anlatmak istediğim buydu zaten.)

Kısaca; aslında sorularının bir çoğunun cevabı zaten mesajımda vardı, neden bu şekilde sorgulama gereği duyduğunu anlayamadım doğrusu!

Bu forumda bulunan arkadaşlardan gerçekten çok şey öğrendim, tabii okuyarak. Hep okumakla olmayacağından biraz benimde yardımım olurmu düşüncesiyle 2-3 aylık ciddi bir araştırma sonucunda oluşan 1-2 cümlelik fikrimi paylaştım. Yanıltıcı olmaması dileğiyle.

İyi forumlar.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılmak istemem demek istedigim zaten taktirmişin güle güle kullan hala aklında brc varsa en ufacık bir arızada ah çekme demek istedim. Pişmanlık duyma babındadır.Ben de EGAS diye sistem var ben son derece memnunum hiç de aklımdan brc,veya diger markalar düşünmüyorum.Lpg sitesindekiler seni yanılta bilir.Oralara sen ben gibi kaç kişi girip yazıyorsa o kadar da servis ustaları yazıyor bunları elemek iyi analiz etmek gerekir.Bende çok baktım o sitelere ama bir yazı yazdım tüm serviscilerin hucumuna ugradım.Sonunda haklı onlar oluyor.Yani taktirdigin sistemi kullanmaya devam et ilerde ah çekme unut brc yi...

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2.0i vectra var aldığım kişi taktırmış ve gyet sorunsuz çalışıyor performans kaybıda neredeyse yok denecek kadar az tavsiye ederim.

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın Allah izin verirse omega ya hollanda malı prins lpg sistemi taktıracağım.Ege gaz da.2.700ytl' ye pazarlığımızı yaptık.prins diğerlerinden biraz pahalı ama sorunsuz olduğunu iki yıl yada 120.000km garantisi var dedi usta.birde omegayı iki günde teslim edecek.manifolt işlemi ve işçilik biraz uzun sürüyor dedi.200.000ytl serviste ustaya vericem dedi.o yüzden pazarlıkta fazla üstüne gitmedim.Benim araştırmalarıma göre iyi bir marka.25.000km sonra kontrole geleceksin dedi. filtre gibi birşey değiştiriyormuş galiba aklımda kaldığı kadarıyla.konuyla ilgilenen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler!

maxim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma derim kardeşim yazık etme arabaya kıyılırmı astra ya şahinle birmi tutuyorsun

fıratpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su an pover otogaz da yım montaj devam etmekte gorunen harıka olacak herkese tavsıyem brc yı bır dusunun
sorularınız ıcın de pover oto gaz ı araya bılırsınız

0232 462 20 02

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxim' Alıntı:
yapma derim kardeşim yazık etme arabaya kıyılırmı astra ya şahinle birmi tutuyorsun

şahine takılan tüp 350 YTL 2.kuşak bu arabalara takılan tüp 1500 - 1900 YTL 4.kuşak...

aradaki farkı bilmem anlatabildim mi?

İrfan abi walla dediklerine çok güldüm ama amacım lpg istasyonumun olduğuna değil de halen lpg nin motora ciddi zarar verir düşüncesinde olan arkadaşlarıma az da olsa zararının olmadığına inandırmak veya anlatmaya çalışmak...:)

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model clio 1.6 16v clio ma 4 ay önce brc sequent24 taktırdım. Aracım şu anda ortalama 40 ytl ile 400 km yol alıyor. (benzin hariç).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...