Branda Kullanımı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracını branda ile örten var mı? ben eski aracımda kullanırdım. özellikle tozdan falan korurdu. şimdi de aracım siyah olunca düşünmeye başladım acaba kullansam mı diye. örtmek ve açmak bazen sıkıcı oluyor ama temiz arabaya binmenin zevki bir başka. bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Branda Kullanımı

ben boya yanması konusunda çok zararlı olduğunu biliyorum tavsiye etmem

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

aklımdan geçmedi değil ama malesef bizim memleketimizde branda örtmüş yeni araçların başına daha kötü olaylar geliyor :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hocam sakın. branda kullanımı tehlikeli olabilir.. ne olursa olsun, yabancı bir cisim aracınıza surtunecek. ince kılcal cizikler olusacak.... hic tavsiye etmem...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boya yanması nedir?
branda örtülü arabayı sırf gıcıklık olsun diye daha mı çok çiziyorlar? kafayı yemiş millet  walll
brandaların içi şey olanlar var ne denir ona? elyaf gibi oldukça yumuşak?

yok ki adam gibi kapalı garajımız :( hep istemişimdir ne güzel tertemiz duruyor kapalı garajı olanların

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
boya yanması nedir?
branda örtülü arabayı sırf gıcıklık olsun diye daha mı çok çiziyorlar? kafayı yemiş millet  walll

yok ki adam gibi kapalı garajımız :( hep istemişimdir ne güzel tertemiz duruyor kapalı garajı olanların

boya yanması üstteki verniğin kavlaması kabuk kabuk dökülüp mat boyanın kalması.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
boya yanması nedir?
branda örtülü arabayı sırf gıcıklık olsun diye daha mı çok çiziyorlar? kafayı yemiş millet  walll

hocam biri kafayı takar.. cok dikkat ceker, kibrit izmarit. vs.....  walll

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=964.msg19441#msg19441 date=1301085860]
boya yanması nedir?
branda örtülü arabayı sırf gıcıklık olsun diye daha mı çok çiziyorlar? kafayı yemiş millet  walll

boya yanması üstteki verniğin kavlaması kabuk kabuk dökülüp mat boyanın kalması.
[/quote]
heee bazı arabalarda görüyorum. branda altında kalan araba yazın fazla ısınıyor ve böyle bir şeye mi neden oluyor diyorsun? kahrolsun branda ozaman :) tozlu binerim daha iyi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=964.msg19442#msg19442 date=1301086019]
[quote author=hllb link=topic=964.msg19441#msg19441 date=1301085860]
boya yanması nedir?

[/quote]
heee bazı arabalarda görüyorum. branda altında kalan araba yazın fazla ısınıyor ve böyle bir şeye mi neden oluyor diyorsun? kahrolsun branda ozaman :) tozlu binerim daha iyi
[/quote]
aynen öyle benim gibi yazın çok sıcak olan yerlerde oturanlar hele hiç kullanmamalı en iyisi boya koruma yaptırmalı.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazin arac yazlikta olacagi icin bnde branda almayi dusunuyodum.Haftanin sadce 1 gunu kullanacagimdan dolayi branda ile ortucektim.eger zararliysa ki ben ilk sizden duydum tsk.ler aracin durdugu garajin ustune cardak yaparim:)