branda hakkında fikir

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hb aracım için branda almayı düşünüyorum ama kalite ve minimum boya zararı için fikirlerinizi almak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim
kışın erzurum gibi soğuk yerlerde yazınsa aydın - kuşadası - burdur gibi sıcak yerlerdeyim kış değilse bile yaz için (seyrek kullanım) muhakkak almam gerek diye düşünüyorum fikirlerinizi çin şimdiden tşk ederim

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: branda hakkında fikir

kalıtelı brandalarda branda ızı olmuyor dıye bılıyorum ama uzun surelı kullanımda bence branda ızı olabılır dıye dusunuyorum. daha net bılgısı olan yada kullanan arkadaslar daha net bılgıler verıcektır.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boya ustası bir tanıdık özellikle yaz aylarında branda kullanımının boyayı yaktığını söylemişti.Yaz için sadece güneşten korumak için hava alır cinsten kumaşı olan bir branda kullanırsanız kaporta hava alabilmesi sayesinde o kadar ısınmayıp zarar vermeyebilir.Sanırım mantıklı olan yazın yazlık, kışın kışlık branda kullanmak.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim ilk arabanınkini yakmıştı.sakın ama sakın kullanmayın.sonra arabayı komple boyatmak zorunda kalırsınız

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence branda kullanmayın iç kısımda meydana gelen terlemeden dolayı aracınıza zarar verirsiniz

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca arabanızı yıkayıp kuruladıktan sonra hemen brandayı takmalısınız yoksa çıkarırken tozdan küçük küçük kumlardan boyanız çizilir.