Boya Koruma Yaptırdıktan Sonra Aracım Su Tutuyor

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma Yaptırdıktan Sonra Aracım Su Tutuyor

Boya korumayı 3-4 ayda bir amatör ürünlerle kendiniz yapmaya çalışın. Ben öyle yapıyorum. Kil uygulaması sonrası ince çiziklerimi ince pastayla alıyorum sonrasına autogym SRP uyguluyorum. Üzerine de Turtlewax Teflon cila uygulayıp aracımı korumaya alıyorum.

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Türkiye de 4 ay etkisini kaybetmeyecek uygulama olduğuna ben pek inanmıyorum. Koruma kalkanı dursa bile üstü zaten batacak, yokmuşa dönecek görüntü.
Nano teknolojik uygulamaları incelemenizi öneririm. Doğru yapılmış bir uygulama ve doğru yıkama teknikleriyle bir yıldan fazla dayanır. Bahsettiğim Nano Teknolojik ürünlerle  Nano Koruma adı altında yapılan para tuzağı ürünleri (ünlü markalar da dahil) lütfen birbirinden ayıralım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Türkiye de 4 ay etkisini kaybetmeyecek uygulama olduğuna ben pek inanmıyorum. Koruma kalkanı dursa bile üstü zaten batacak, yokmuşa dönecek görüntü.

Kesinlikle katılıyorum çok kısa bır sure sonra yalan olup gıdıyor hele bırde arabanızı dışarı paredıyorsanız hıc bırsey beklemeyın 1 ay sonra eskı halıne doner sadce guzel bır cıla ıle omrunu uzatabılırsınız..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum çok kısa bır sure sonra yalan olup gıdıyor hele bırde arabanızı dışarı paredıyorsanız hıc bırsey beklemeyın 1 ay sonra eskı halıne doner sadce guzel bır cıla ıle omrunu uzatabılırsınız..

İki yıkamada bir hızlı cila ayda bir güzel cila senede bir de kil oldu bitti maşallah  :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliceinchains link' Alıntı:
Nano teknolojik uygulamaları incelemenizi öneririm. Doğru yapılmış bir uygulama ve doğru yıkama teknikleriyle bir yıldan fazla dayanır. Bahsettiğim Nano Teknolojik ürünlerle  Nano Koruma adı altında yapılan para tuzağı ürünleri (ünlü markalar da dahil) lütfen birbirinden ayıralım.

Mesela ?? :)

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Boya Koruma Yaptırdıktan Sonra Aracım Su Tutuyor

Aracınızı boya koruma sonrasında kaç kez yıkattınız?
Bir de nerde nasıl yıkattınız?
Şu makine ile sıkılan köpük arabanın üzerinde ki her şeyi çok hızlı etkiliyor duyduğum kadarı ile.
Arabanın üzerine yapılan wax yani cila gidince doğal olarak hem parlaklığı gidiyor hem de daha kolay su tutuyor.

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

Mesela bu ürün TR'de yok ama yurtdışından getirtilebiliyor. Video da uygulamadan 1 sene sonra çekilmiş  Gtechniq EXO Durability Test After 1 Year! - Black Corvette Z06
Bu da TR'de olmayan başka bir marka Aquartz Premium 12h
Bu ürün Tr'de satılıyor Amazing Nanolex Paint coating
Bu ürün TR'de üretiliyor. Cam uygulaması, fiyatları uygun. Nasiol GlasShield.wmv

Bütün bu videoları gelişigüzel seçtim. Hepsi de gerçek Nano Teknolojik uygulamalar. Nano Koya koruma kandırmacasıyla karıştırmayın lütfen. Merak edenler bu markaları araştırabilirler.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Boya Koruma Yaptırdıktan Sonra Aracım Su Tutuyor

locke link' Alıntı:
Aracınızı boya koruma sonrasında kaç kez yıkattınız?
Bir de nerde nasıl yıkattınız?
Şu makine ile sıkılan köpük arabanın üzerinde ki her şeyi çok hızlı etkiliyor duyduğum kadarı ile.
Arabanın üzerine yapılan wax yani cila gidince doğal olarak hem parlaklığı gidiyor hem de daha kolay su tutuyor.

boya korumayı yaptıktan sonra 2 defa yıkadım ikisinide kendim süngerle yıkadım, extra bir yıkama malzemesi kullanılmadı.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

videoları seyrettikten sonra biz boya koruma yaptırdığızı sanıyormuşuz, boşuna para veriyoruz... bir dahada yaptırmam zaten, yazık verdiğimiz paraya.