Boya Koruma ve Pasta Cila

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar arabamın siyah olması ve üzerinde kedilerin de gezmesine bağlı olarak lokal çizikler var. Opel servisine götürdüğüm de Boya koruma + Pasta cila ve motor yıkama dahi 250 tl para istediler. Söz konusu para değil ancak boya koruma ve pasta ile çizikler gidermi acaba ? Yada sizin tavsiye edeceğiniz farklı 1 uygulama söz konusumu. Servis çalışanları gideceğini söylediler.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma ve Pasta Cila

Bu arada aracım yeni henüz 5.000 km 'de

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni arabana sadece boya koruma yaptır o kadar.O kedi patilerinin yerlerine de bir zahmet pasta attır.Daha çok yeni olan arabana komple pasta yaptırma.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim sizinde ifade ettiginiz gibi mümkünse lokal cila işlemi yaptiracagim

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salı günü boya koruma yaptırmayı düşünüyorken bugün sabah arabama bakmaya çıktığımda üzerinde tuz parçası gibi beyaz ele gelen birşeylerin yapıştığını gördüm. Sağ taraf tavanda dahil her yer beyaz toz ile doluydu az önce sıcak su ve sünger ile yıkadım bir nebzede olsa çıktı ama hala bir çok yerinde var. ևıldırmakkkkkkkkkkkkkkk üzereyimmmmmmmmmmmmmm madd madd madd madd madd 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy. Araba çok kötü görünüyor.. Servis o üzerindeki kalan toz parçalarını alabilirmi.. ?  :( :( :( :( :( :( :( :(

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paramedic link' Alıntı:
Salı günü boya koruma yaptırmayı düşünüyorken bugün sabah arabama bakmaya çıktığımda üzerinde tuz parçası gibi beyaz ele gelen birşeylerin yapıştığını gördüm. Sağ taraf tavanda dahil her yer beyaz toz ile doluydu az önce sıcak su ve sünger ile yıkadım bir nebzede olsa çıktı ama hala bir çok yerinde var. ևıldırmakkkkkkkkkkkkkkk üzereyimmmmmmmmmmmmmm madd madd madd madd madd 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy 31agryyy. Araba çok kötü görünüyor.. Servis o üzerindeki kalan toz parçalarını alabilirmi.. ?  :( :( :( :( :( :( :( :(

o parçaların kayanğı ney çam ağacının falan altınamı cektınız arabayı

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben arexons diye bir marka kullanıyorum sprey cila alman malı, bauhaus'dan almıştım aracı yıkattıkten sonra kendım uyguluyorum sıfır gıbı parlıyor arac yıkamacı bıle aracta boya koruma mı var dıye soruyor.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben arexons diye bir marka kullanıyorum sprey cila alman malı, bauhaus'dan almıştım aracı yıkattıkten sonra kendım uyguluyorum sıfır gıbı parlıyor arac yıkamacı bıle aracta boya koruma mı var dıye soruyor.

Kaynagının ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yok çam vs herhangibir agaç altında durmuyor. Ben üst kattaki komsularimdan şüphelenmeye başladım daha öncede sigara külü atıyorlardı uyardıktan sonra bıraktılar ancak araba ıslakken uzerine sofra bezi silkeledilerse şayet ki o kadar tuzda sofrada olurmu bilmiyorum. Kendi kendime senaryo yaziyorum iste. Benim arabamin yaninda duran diger 3 arabada hic birsey yok ama benim araba bembeyaz.. Servisle gorustum yarin gidip gosterecegim umarim basit bir islemle kurtulurum yoksa suan arabadan dahi sogudum..

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Sorun parlaklik degil yapisan maddelerin boyayi yemis olmasi. Oneriniz icin yinede tesekkur ederim.