boya dan sonra pasta cila

attila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar bügün arabam komple boyandı.Usta 2 hafta sonra gel pasta cila yapalım dedi bu işlem gerekiyor mu?Teşekkür ederim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Boyama sırasında toplanma olur bu pasta cila ile temizlenir ve mis gibi olur. Ne kadar öndesiniz?

attila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toplam maliyeti 1500 tl.Araba artık komle boyalı diye geçer ama içim ferahladı.Usta bana 2 hafta sonra gel dedi bu normal bir süre mi?Teşekkür ederim Nadir bey

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanın gözü gönlü açılır güzel boyandıysa.Boyası bitmiş aracı insan yıkamak bile istemez.Hayırlı olsun.Umarım komple boya takıntısından kurtuluruz.Bakım yapılıyor sonuçta.Param olsa gözünün yaşına bakmam komle boyatırıdım bende.
Bu arada nerde boyandı.Fırın boyamı yapıldı.Ödemede kolaylık yaparlarmı acaba

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim memleketin çakalları bitmediği sürece bu takıntı son bulmaz. güneş yanığıdır saksi düşmüştür çocuklar taş atmıştır çizmişlerdir boyanır sorun yok. ama araba güvercin olmuş çekiçlenmemiş yeri kalmamış temizlik için komple boyattım denirse kimsenin güveni kalmaz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
toplam maliyeti 1500 tl.Araba artık komle boyalı diye geçer ama içim ferahladı.Usta bana 2 hafta sonra gel dedi bu normal bir süre mi?Teşekkür ederim Nadir bey

Bir aylık zaman bana göre daha iyi olur. Araç fırın da boyandı ise zaten tadından yenmez. Önemli olan boya işinde güzel işçilik olması özellikle cam fitilleri tavan yerleri çok ince temiz iş ister.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komple boyanmanin bana gore tek kotu yani isciligin dortdortluk yapilamamasi kaput bile boyanirken ustalik istiyor.
Hocam pasta cila gerekli neden dersen en son atilan vernikte ister istemez cok kucuk kabartilar tortular kaliyor hatta damla seklinde vernigin aktigi bile oluyor bunu sadece boyacilar anlayabilir bilen kisilerde anlar aslinda iste iste pasta atilarak bu yuzeyler puruzsuzlestiriliyor cila ile de pastadan sonraki matlıgı yok ediyor yani kesinlikle gerekli bir islem

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ayakkabıyı bile boyadıktan sonra cila atıyorlar. kesinlikle gerekli.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 haftanın kısa bir süre olduğunu düşünüyorum. Yeni boyanan parçalar için 3 ay boyunca herhangi bir işlem yapılmaması ile ilgili detailturkeyde bir yazı okumuştum sanki.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havalar çok sıcak ise bu havalarda 2 hafta bence yeterli.ama 3 ayda çok fazla fark olmamalı bence

Sony Z5 ile gönderildi