bor powerın zararları!

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıklamaları okudunuzmu..

illaki bakımsız yada prespestüsünde uygulama şeklini bire bir yapmayan insanlar olucak skıntılar çıkıcakdır..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böle şeyler accayip şeyler... memnunum çok faydasını gördüm diyenide gördüm.bi değişiklik yok diyenide gördüm...aman abi sakın alma diyenide gördüm

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrol edge 0-30 umu doldururum. 15ooo km de bir de değiştiririm keyfime bakarım. fanteziye gerek yok. yok bor mor....

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bor fantezi değilki avrupada satılıyor şu anda.. adamlar avrupaya ihraç yapıyor..şu an ingilterede falan satışı olan bir ürün..

http://www.nnt-shop.co.uk/

ingilterede eniştem var ve kimsenin kullanmadığını söylüyor para tuzağından başka bişey değil dedi oda

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ingilterede eniştem var ve kimsenin kullanmadığını söylüyor para tuzağından başka bişey değil dedi oda

o eniştenin düşüncesi olabilir o fikrini beyan etmiş sadece burdaki insanlar gibi..

burda önemli olan ingilterede satışına izin verilmesi bu kısmı mühim ingilterede öyle kafana göre her şeyi satamassın çok sıkı denetlemeler vardır.. yani araca zarar veren bir ürün olsa onu ingilziler ülkelerinde satmadan önce test etmişlerdir bizdeki tse gibi kurumlarında öyle bir zarar görseler asla kendi piyasalarında sattırmazlar.. ingilizler avrupada o konuda en titiz ülkelerden biridir..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Açıklamaları okudunuzmu..

illaki bakımsız yada prespestüsünde uygulama şeklini bire bir yapmayan insanlar olucak skıntılar çıkıcakdır..

açıklamalarıda kullanım şeklini de biliyorum gözümle de gördüğüm araçlarda var bunlar dışında ben sadece bilgi vermek amaçlı koydum içimizden birilerinin de başına gelmesin diye sonuçta kullanıp kullanmamak size kalmış bana faydası veya bir zararı yok :)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o eniştenin düşüncesi olabilir o fikrini beyan etmiş sadece burdaki insanlar gibi..

burda önemli olan ingilterede satışına izin verilmesi bu kısmı mühim ingilterede öyle kafana göre her şeyi satamassın çok sıkı denetlemeler vardır.. yani araca zarar veren bir ürün olsa onu ingilziler ülkelerinde satmadan önce test etmişlerdir bizdeki tse gibi kurumlarında öyle bir zarar görseler asla kendi piyasalarında sattırmazlar.. ingilizler avrupada o konuda en titiz ülkelerden biridir..

Uzun yıllar oralarda yaşamış gibi konuşuyorsunuz.Bir özentilik gibi ingilterede şöyle böyle vs.Ülkenizden memnun değil gibisiniz.Avrupa özentiliği amerikan rüyası gibi yazık...