bor power

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tür ürünler icinde birtek RESTORE ye güvenirim gerisi hikayedir. zaten fiyatındanda belli bir kutu restore 60 tl civarında. hemde bu bor bouble up gibi ürünlerin yarısı kadar. ama cls içerdiği için motorun içindeki ufak tefek boşlukları doldurarak. hem motoru onarıyor hemde çekişi arttırıyor. şiddetle öneririm

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 dti aracıma kullandım ve sadece çekişte çok az bi fark gördüm(belki oda psikolojiktir) başkada bir işe yaramadı açıkçası.yakıt falan hiç farketmedi

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
bu tür ürünler icinde birtek RESTORE ye güvenirim gerisi hikayedir. zaten fiyatındanda belli bir kutu restore 60 tl civarında. hemde bu bor bouble up gibi ürünlerin yarısı kadar.
Motor Silk de 60-70TL o da aynı işlevleri yapıyor çekiş, onarım, yakıt vb...
Tecrübeyle sabittir. Dediğin şeyi de ilk defa duydum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorsilk yağ katkısı ve benzin deposu katkısını kullanıyorum ve aracımda ciddi manada yakıt tasarrufu elde ediyorum. Yağımı zaten Castrol Magnatech ile değiştirmiştim son bakımında ve üzerine motorsilk ilave ettirdim. Etkisinin olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşımız ileride ne gibi zararlar meydana getirir demiş ama ben bir zararının olacağını sanmıyorum. Motorsilk Amerika'da cidden yüzyılın buluşları arasına girdi. Adam da türk bir bilim adamı zaten. Şimdi kalkıp da bu adama dolandırıcı muamelesi yapamayız. Ben güveniyorum ve kullanıyorum. Zararının da olmadığına adım gibi eminim. Bu arada benzin deposu katkısını depo full iken ilave ettirin inanılmaz sonuçlar alabiliyorsunuz.
Castrol Magnatech kullanıyorsunuzda kutunun üzerini okuma zahmetinde bulunmuyımusunuz? adamlar kırmızı renkte ve kalın kalın yazmışlar; kesinlikle katkı maddesi ilave etmeyiniz diye. çünkü castrol zaten katkılı bir yağdır. ayrıca şuan zarar görmemiş olmanız sizin şansınıza yakında anlarsınız;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tarz katkılar bildiğim kadarı ile sürtünmeyi azaltmak amaçlı,hal böyleyken de motorun daha verimli,daha sessiz çalışmasını,buna bağlı olarak da bir miktar da olsa yakıt tasarrufu yapmasını sağlıyor olsa gerek,teknolojik bir gelişmenin nesi dolandırıcılık olsun ki, yeniliklere açık olmak lazım, kaldı ki bu tarz ürünler yaklaşık on seneden beri noter ve seyirciler huzurunda denemeye alınmıs ve kendilerini ıspatlamıştır,karteri dolayısı ile yağı hiç olmayan bir araç bilimsel deneylerde ve ürünün lansman programında uzun mesafeler katedebilmiştir ...

katılıyorum abi borpower ı bilmem ama motorsilk in performansına canlı şahidim kullandım memnunum ve kullanmaya devam edicem.

castrol ve mobil neden yapmıyo demiş bir arkadaş. çünkü onun işi sadece yağ yapmak motorsişlk ise yağ veya yağ katkısı değil.
bu yüzden yapmıyor olabilirlermi???

hem siz neden opel aldınızki binin en mekaniğinden serçeye:D:D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tür ürünler icinde birtek RESTORE ye güvenirim gerisi hikayedir. zaten fiyatındanda belli bir kutu restore 60 tl civarında. hemde bu bor bouble up gibi ürünlerin yarısı kadar. ama cls içerdiği için motorun içindeki ufak tefek boşlukları doldurarak. hem motoru onarıyor hemde çekişi arttırıyor. şiddetle öneririm

restore çok eskide kaldı yüzeyi teflon ile kaplıyor yaptığı iş aynı olabilir fakat teflon boraksdan daha yumsak olduğu için ömrü motorsilk kadar uzun olmuyor.

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden varmıymıs ole seyler arabalar hala calısıyor,,, yakıt temızleyıcı yok tasarruf yok kuvvetlendırır yalan arkadas yalan:D:D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Castrol Magnatech kullanıyorsunuzda kutunun üzerini okuma zahmetinde bulunmuyımusunuz? adamlar kırmızı renkte ve kalın kalın yazmışlar; kesinlikle katkı maddesi ilave etmeyiniz diye. çünkü castrol zaten katkılı bir yağdır. ayrıca şuan zarar görmemiş olmanız sizin şansınıza yakında anlarsınız;)
hepsinde yazıyor zaten yasal uyarı gibi bişey
bu gün bende yaptım bi delilik bor power koydum arabanın rölanti çalışması okadar sessizleştiki anlatamam

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum abi borpower ı bilmem ama motorsilk in performansına canlı şahidim kullandım memnunum ve kullanmaya devam edicem.

castrol ve mobil neden yapmıyo demiş bir arkadaş. çünkü onun işi sadece yağ yapmak motorsişlk ise yağ veya yağ katkısı değil.
bu yüzden yapmıyor olabilirlermi???

hem siz neden opel aldınızki binin en mekaniğinden serçeye:D:D:D
Berat geçen iki yağ değişiminde magnatek yağ ve katkı olarak da adını tam hatırlamıyorum ufak şeffaf plastik bir şişede olan bir katkı koydu ve katkı için bizim mamülümüz değil ama meraktan denedik yağsız çalıştırdık bakalım dedikleri gibi işe yarıyor mu diye ve yaradığını bizzat test ettik bunu da koyalım korkmadan yoluna devam et dedi usta bunu söyleyen usta da bos adam değil, eski rallyci bir ağabeyimiz,mesela son yağlamada koymadım, kalmamıstı ellerınde simdi traktör gibi çalışıyor sanki motor,özellikle de soğuk havalarda ilk çalıştırmada ...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat geçen iki yağ değişiminde magnatek yağ ve katkı olarak da adını tam hatırlamıyorum ufak şeffaf plastik bir şişede olan bir katkı koydu ve katkı için bizim mamülümüz değil ama meraktan denedik yağsız çalıştırdık bakalım dedikleri gibi işe yarıyor mu diye ve yaradığını bizzat test ettik bunu da koyalım korkmadan yoluna devam et dedi usta bunu söyleyen usta da bos adam değil, eski rallyci bir ağabeyimiz,mesela son yağlamada koymadım, kalmamıstı ellerınde simdi traktör gibi çalışıyor sanki motor,özellikle de soğuk havalarda ilk çalıştırmada ...
ewt abi bende öylesine kattırıyım diyodum yararı olacağına fazla inanmiyodum bizzat kendim gördüm sadece motoru soğutan fanın sesi geliyor...yoksa fanın motorunadamı koysak ondan:D?