bor power

tuğba23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son çıktılan ürünü %15 %30 arası tasarruf sağladığını duyuyoruz

turbulanss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de borla ilgili, belki bildiğiniz bir bilgi vermek isterim.borun öncelikle kullanılmadığı bir alan yoktur.bununla ilgili birçok arge vardır.internette de bulabilirsiniz. ayrıca sesi hızını aşan ilk uçaklar bildiğim kadarıyla rus uçaklarıdır.hatta top gun filminde bir sahne var hatırlarsanız rus uçakları çok hızlı uçuyor ve tom cruise abimiz nereye gitti nereye gitti diye feryad ediyor:) sadede geleyim:)rus uçaklarının bu kadar hızlı uçmasının sebebi çok sonralar anlaşılmışki yakıtında...uçak yakıtına bor karıştırılmış.ancak yeni yağ teknolojisinde ne gibi bir etki yaratıyor kullanan arkadaşların tecrübeleri sabittir

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tarz katkılar bildiğim kadarı ile sürtünmeyi azaltmak amaçlı,hal böyleyken de motorun daha verimli,daha sessiz çalışmasını,buna bağlı olarak da bir miktar da olsa yakıt tasarrufu yapmasını sağlıyor olsa gerek,teknolojik bir gelişmenin nesi dolandırıcılık olsun ki, yeniliklere açık olmak lazım, kaldı ki bu tarz ürünler yaklaşık on seneden beri noter ve seyirciler huzurunda denemeye alınmıs ve kendilerini ıspatlamıştır,karteri dolayısı ile yağı hiç olmayan bir araç bilimsel deneylerde ve ürünün lansman programında uzun mesafeler katedebilmiştir ...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bor ve nano kelimeleri beni geriyor artık:D

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 LT lik yağa kimse 120-150TL vermez de ondan.
iyide o borpower sirf yag azicik bor katkisi var...o azicik borda 120 lira fark koymaz..dikkat ederseniz piayasaya cikan her o reklam mallar önceleri 100--300 ne ise sonradan bit pazarlarina düsüyor...ne hikmetse avrupada giklari cikmiyor sirf amerika ve türkiyede pazar buluyorlar....demek istedigim onun maddesi motor yagi icinde azicik bor alin 130 lira...:)
yani borda 130 lira etmez...castrol mobil istese iyi birsey olsa o azicik boru kendileri de kor ve piyasayi kaparlar...sonucta bor madeni altin degilki

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullananlar Yorum Yapsa Güzel Olacak Varsayım Değil değer lazım Bence
Ben Kullandım ve faydasını Gördüm Yakıtta Gazlı Arabamda Tasarruf Ettim Benzin Kullanmadım Fazla Birşey diyemem 2 sefer kullandım 3 kullanacağım
15 000 km yol yaptım değişeceğim tekrar

faydasını Görmesem Koymam Denemeden Yorum Yapmayın Bore Power için Konuştum Ben ilk depoda fark edemedim2 depo bitince anladım

Benim Kullanımım Ve Görüşlerim Faydalı Bir eser bazı arkadaşların dediği gibi sürtünme azaldığı için güç artışı ile yakıt tasarruf sağlıyor

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Kullananlar Yorum Yapsa Güzel Olacak Varsayım Değil değer lazım Bence
Ben Kullandım ve faydasını Gördüm Yakıtta Gazlı Arabamda Tasarruf Ettim Benzin Kullanmadım Fazla Birşey diyemem 2 sefer kullandım 3 kullanacağım
15 000 km yol yaptım değişeceğim tekrar

faydasını Görmesem Koymam Denemeden Yorum Yapmayın Bore Power için Konuştum Ben ilk depoda fark edemedim2 depo bitince anladım

Benim Kullanımım Ve Görüşlerim Faydalı Bir eser bazı arkadaşların dediği gibi sürtünme azaldığı için güç artışı ile yakıt tasarruf sağlıyor

Evet bende gördüm hem yakıtta hemde sessiz çalışmada bariz bir şekilde...

usta23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 corsa 1.2 aracıma 30.000 km de iken uygulamıştım ben çok memnun kaldım.Bor koymadan önce sanki bir şey arabayı tutuyor gibiydi inişlerde klima açıkken ve viteste iken hızlanmıyordu gaza basmak zorunda kalıyordum.Bor koyduktan sonra aynı durumda araba çok rahat hızlanmaya başladı.Şu an 2007 clio 1.5 dci aldım 37.000 km de.Bakım yaparken bu aracımada mutlaka uygulayacağım.