bor power

tuğba23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlarda yakıtı azalttığı iddaa edilen bor power kullanıcıları varmı..tasarruf sağlanmışmıdır

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu tarz ürünlerden pek fazla şey beklemeyin..

ayrıca bir çok konu mevcut, arama butonunu kullanarak konuları aratırsanız fazlasıyla bilgiye ulaşabilirsiniz...

tuğba23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende siteyi kullanmayı öğrenicem umarım sabrınızla birlikte

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben önceki aracımda kullandım. Pek bişey anlamadım.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan önceki aracımızda kullandık ve çok faydasını gördük çekişi,kavraması,yakıtını çok etkiledi çok memnun kaldık ayrıca motosılk diye bi ürün daha var oda mükkemmeL bşiy oda aynı şekilde ve + olarak zayıf motorlardaki üflemeyi kesiyor..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorsilk daha iyi borpowerda fiyat kandırmacası var ilk sürümde 60.000kmye(ömrü) kadardı fiyatı 43,90 ikinci sürümü var 150.000kmye(ömrü) kadar 100.88lira fakat motorsilk 150.000kmye(ömrü) kadar 71.58lira dikkat edin bence...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalaaaaan,yalan..bor yakit tasarufu yapmaz..belki temizler...lakin ileride ne gibi zararlar acar motora...birde hic düsündünüzmü??? bu icinde azicik bor olan gerisi yag olan borpower bu kadar iyide niye mobil veya castrol gibi firmalar icad etmiyor veya yaglarina katmiyor.

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorsilk yağ katkısı ve benzin deposu katkısını kullanıyorum ve aracımda ciddi manada yakıt tasarrufu elde ediyorum. Yağımı zaten Castrol Magnatech ile değiştirmiştim son bakımında ve üzerine motorsilk ilave ettirdim. Etkisinin olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşımız ileride ne gibi zararlar meydana getirir demiş ama ben bir zararının olacağını sanmıyorum. Motorsilk Amerika'da cidden yüzyılın buluşları arasına girdi. Adam da türk bir bilim adamı zaten. Şimdi kalkıp da bu adama dolandırıcı muamelesi yapamayız. Ben güveniyorum ve kullanıyorum. Zararının da olmadığına adım gibi eminim. Bu arada benzin deposu katkısını depo full iken ilave ettirin inanılmaz sonuçlar alabiliyorsunuz.