Body ile uğraşan varmı ? L-carnitin

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vücut geliştirme ile uğraşıyorum.Tek sıkıntım koşma 5 dk bile zor geliyor.Koştuktan sonra zaten Body yapamıyorum mekikten sonra takılıyorum salonda öyle kiloda vermem lazım.Öneriler karşısında bu ürünü düşündüm yorumlara felan bakınca ürün hakkındaki yorumlar güzel araştırmada yaptım tabi en son doktoruma da sorucam.Siz ne dersiniz aramızda bu işle uğraşan yakını olan yapmış olan varsa bi yardımda bulunabilirse Çok memnun olurum.En uygun gene Hepsiburadada buldum ürünü almayı düşünüyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/tr...ls.aspx?categoryid=354265&productid=sportrp19

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl öncesine kadar yoğun olarak çalışıyordum şuan geri başladım bu spora.Baktığın ilacın markaları farklıdır.Örnek vermek gerekirse amino tabletler vardır bunlar 50 Tl'ye var 500 Tl'yede aradaki farkları siz düşünün.Ayrıca yan etkileri baya uzun oluyor.Sana tavsiyem bu tür ilaçların hepsinden uzak durman.Bunun yerine meyve sebze vs ile takviye yapman.Zaten zamanla alışırsın bu arada nasıl bir program uyguluyorsun nezamandır çalışıyorsun?

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ayı geçkin süredir çalışıyorum Bende kalıp var hemen yerine oturdu vücut.Program yok şuan zaten hocada pek iş yok hareketlerde felan iyi değil fakat diğer ısıtmalarda felan çok işe yarıyor.82 kiloydum şimdi 78e düştüm işte 75 olsam tammadır.Fakat o kadar araştırıyorum ediyorum adam gibi neyin enerji verdiğini felan söyleyen yok.Programa gelince sıka sıka 10 dk yürüme ve koşu ardından 50 tane mekik çekiyorum 5-10 dk arası göğüs,sırt ve kanat basıyorum sonra geliyor bi 50 tane daha çekiyorum.Bench Press bastıktan sonra (30kg 3X10) dambıllara geçiyorum.decline bench press yapıyorum 3X10.Kelebek yapıyorum 3X10.Arka kol ön kol dambıllarla yapıyorum arka kol 5 kg lık yapıyorum 3X10 gene ön koldada 12,5 luklarla 4X15 yapıyorum en son bilekleri çalıştırıp çıkıyorum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
daha gelişmen devam ediyo şimdi başlama boy uzaman durur

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßende 3 sene 0nce 4-5 ay gıtmıstım hic bi ilac kullanmadım,Kullanmanıda tavsıye etmem kardes.;)

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum bazı tezler boyun uzamasına mani olmaz desede şu an kemiklerin gelişme döneminde bence şimdi başlama.Zayflamak istiyorsan yemene dikkat et koşu yap bence bu işler sabır ister 1-2 ayda olacak şey değil

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üniversite de iken 1 yıl kadar bende vücut geliştirme ile uğraştım ilk zamanlar vücut ham olduğu için çok zorlanmıştım ilk 1 haftadan sonra vücut hafif alışmaya başlıyorr ilk zamanlar karında ki vücudun diğer tarafında ki ağrılar artık azalmaya başlıyorrr

ilaç yada buna benzer şeyleri almayı hiç düşünmedim bunların yerine portakal suyu ve bal karışımını kullandım ama bu karışım kilo almanı da sağlıyor muntazaman çalışırsan da kilo sıkıntıısı olmuyorr

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spordan sonra bende Ballı süt yapıyorum sabahları genelde protein için 2 yumurta yiyorum öğlen tavuk göğsü denk getirebilsem çok iyi olacakta.Doping lazım sporda ya.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ayı geçkin süredir çalışıyorum Bende kalıp var hemen yerine oturdu vücut.Program yok şuan zaten hocada pek iş yok hareketlerde felan iyi değil fakat diğer ısıtmalarda felan çok işe yarıyor.82 kiloydum şimdi 78e düştüm işte 75 olsam tammadır.Fakat o kadar araştırıyorum ediyorum adam gibi neyin enerji verdiğini felan söyleyen yok.Programa gelince sıka sıka 10 dk yürüme ve koşu ardından 50 tane mekik çekiyorum 5-10 dk arası göğüs,sırt ve kanat basıyorum sonra geliyor bi 50 tane daha çekiyorum.Bench Press bastıktan sonra (30kg 3X10) dambıllara geçiyorum.decline bench press yapıyorum 3X10.Kelebek yapıyorum 3X10.Arka kol ön kol dambıllarla yapıyorum arka kol 5 kg lık yapıyorum 3X10 gene ön koldada 12,5 luklarla 4X15 yapıyorum en son bilekleri çalıştırıp çıkıyorum.

Programsız olmaz.Bir ay olduğuna vucut ısınmıştır.Kendine bir program yapmak zorundasın.Eğer bu sporu kilo vermek için yapıosan kalori yakman gerekir.Yani bench press 3*10 giriosun 4*15 gir ama hafif gir.Bu bir örnekti.Vucudu şişirmek istiosan az set çok ağırlık basman gerekir.Ayrıca senin şuan çalıştığın programda benim tabirimde istasyon dediğim programdır bu program vucudu ısındırıp alıştırmak içindir.Vucudun heryerini çalıştırıyorsun. Artık programa başlaman gerekir.Programdan kastım ise haftada 3 gün çalışıyorsan ilk gün üst kısım göğüs kol ikinci gün sırt arka kol 3 gün ise bacak kanat gibi bir program yapman gerekir.