Bod perde

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İYİ FORUMLAR arkadaslar bu gün forumdan öğrendiğim bod araca özel perde mi aracıma taktırdım gayet şık oldu. film havası veriyor arabaya ve daha orjinal ne estetik duruyor bence. ısrarla tavsiye ederim biraz pahalı ama deger.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
fotosu var mı bende arkalar orjinal siyah cam olmasına rağmen istiyorum arkada oturan güneşten yanıyor

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoları güncel olarak yüklicem arkadaslar. fiyatı 95 TL.

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camdakini tam yerine oturtamadım ama bende genel olarak memnunum tavsiye ederim.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camdakini tam yerine oturtamadım ama bende genel olarak memnunum tavsiye ederim.

aynen ama arka camdakını arka camın bagajın iç kısmında olan plastık döşemenın iç kısmına bıraz sokabılırsen cok gergın ve hos oluyor yan camlar gıbı. us kısma taktıgın tırnagı kolay takabıldın mı benım lastıklerın bı kısmı yapısık gıbıdı baya zorlandım.

thugslife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ama arka camdakını arka camın bagajın iç kısmında olan plastık döşemenın iç kısmına bıraz sokabılırsen cok gergın ve hos oluyor yan camlar gıbı. us kısma taktıgın tırnagı kolay takabıldın mı benım lastıklerın bı kısmı yapısık gıbıdı baya zorlandım.

arka sağ ve sol kapıları diyorsanız, kapı lastiklerini hafif kaldırdığınızda bazı yerlerde çukurlar olduğunu görebilirsiniz o çukurların üzerine taktım tırnakları sorunsuz oturdular yerlerine.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu perdeyi aracı sıfır aldığım 2010 yılında aldım ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Fakat dışa bakan yüzey belli belirsiz çok çok hafif solma oldu onuda geçenlere ters düz yüz yaparak içlere denk getirdim, bu şekilde de 4 sene daha gider. Yani bir 8 sene kullanılır sonra döşemecide siyah tül yenilenir.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h için olan modelinde arka camı iki parça ortada birleşme şeklinde yapmışlar.sırf bu nedenle almıyorum:(