BMW M3 ?? Honda S2K ?? Audi TT ??

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bilgi verme amaçlı yazdım olabilir emre arkadaşımız bilmiyordur insanlık hali bilgi verme amaçlı yazdım öyle gerilmeye falan gerek yok yada sinirlenmeye bilgide veremiyceksek bu forumlar niye var bakın benimde yanlış bildiğim varmış furkan arkadaşım düzeltti sağolsun yani bilgileşelim gerilmeyelim kaldıki ben emre arkadaşımı severim . :)

bence konumuzada geri dönelim :)

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
///m3///

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4x4 220hp değil 520hp olsa saab almam. Tasarımını hiç beğenmiyorum çok kalas duruyor. elimizdeki aracın satışını birkaç gün içinde vereceğiz , vade yapmak istediler kabul etmedik nakit isteyince süre uzadı biraz. tuning işiyle ilgilenen bir arkadaşımda m3 için çok ısrar etti. en az 500 hp güç alırım masraflar benden dedi :) galiba m3 olcak.
konuyla alakası yok ama sahibindende bi tane gtc turbo var 400+hp 0-100 ü 5 sn den az denmiş,eğer sizinse ne gerek var s2000 e tt ye ya gtc ye hakaret olur bu:)

red-star

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S2k yı beğenmeyenlere nediyeceğimi bilemiyorum..hele saab gibi bi markayı audinin altında görmek sadece komik diyebilirim..eski bir honda kullanıcısı ve hala bir honda fanı olarak s2k yı tek geçerim bu araçların içinde.ttyi s2k ile değil ancak fn2 typer ile karsılastırabilirim.

Son düzenleme:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi tt fena durmuyor.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saab motoru, sağlamlığı ve şekili ile süper bir araçtır. Şahsen hastasıyım.

serif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle m3 sağlam dayanıklı güvenli ve hızlı tt lerıde yolda tokatlarsın s2000 lerıde tokatlarsın eee ne demişler almandan şaşmıycankı araba kulandığını anlayasın :D

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bmw m3 tabiki