arkadaslar acil yardim edermisiniz sabah almaya gidiyoz

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araç enjoy modeli cosmo değil. koltuklardan belli, enjoy koltuğu.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arac sport arkadaslar ilk sportlardan 2011 zaten 3 parca boyali yani kazasi var 1.4 t yani lpg uyumu net degil tutulmuyor diyebilirim.velhasil fiyati normal ama kaza durumu sigorta sirgulatmada muhtemel gozukmuyordur.bence alinmamali tabi su bakimdan 1.4 t ye lpg takabilen taksada randiman alabilen cok az.3 parca boyali oldugu yazili zaten adam yazmis yani o paraya kazasiz boyasiz şaibesiz bir astra alabilirsiniz.ben galeeiciden 1 defa araba aldim cok memnun kaldim sattigim arkadasda memnun halen.hepsi bir degildir ama yinede guvenmemekte hakliyiz cosmo yazmis mesela :)

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ARACIMIZDA DEGİŞEN KAZA DARBE BULUNMAMAKTADIR SERVİS BAKIMLIDIR ....

İlanda aynen bu şekilde yazıyor ?

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta orjinal düzgün ne varsa alıyorlar(yedek lastik ecza çantası paspas v.s sökülebilen herşey) yada değiştiriyorlar ve bunları ayrıca değerlendiriyorlar.Galerici bir tanıdığıma aracımı satması için bıraktım ..bana dediği şu ben senin aracından kar almıycam sen ne istiyorsan o rakama satıcam dedi...bende güvenip bıraktım,15 gün satılmadı başka bir arkadaşım telden aramış aracın fiyatına 1.5 katı fiat çekmiş..ve o gün aracımı 2 -3 yerde görmüşler......demek istediğim şu ki adam aracımı satmak bi tarafa dursun işlerini görmeye kullanmış satılmasın diyede böyle bi fiat çekmiş sorana...çok uzun oldu daha 3 tane daha galerici olayı daha yaşadım ve artık galerici deyince uzak durulması gerektiğini biliyorum.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara' da Yıldız Sanayi Sitesi var. Adını hep duyardım ama hiç gitmemiştim. Geçenlerde çıkma parça aramak için gittim. Opel için adam akıllı bir yer vardı ve bana "çıkma yan sanayi" parçayı "orjinal sıfır" parça fiyatına satmaya çalıştılar çüş diyince de işine geliyorsa dediler.

Gelmişken bir gezeyim ne var ne yok diye ve gördüklerimi anlatayım.

1-) Çıkma ve üstelik yan sanayi parçaları biraz adam edip orjinal sıfır diye sattıklarını söyledim.

2-) Premium marka hurda 2-3 arabadan 1 tane sağlam araba çıkartıyorlar. Motoru sağlam olandan motoru söküyorlar, tavanı sağlam olanın tavanı kesiyorlar, şasesi sağlam olanın şasesini alıyorlar. O hurdaların tanesini 40-50 bin liradan alsalar 200-250 bin liraya gene satıyorlardır. İş bittikten sonra aracın durumuna göre de bir km girerler ki o 2 dakikalık iş. Alan adam da temiz araba aldım diye sevinir fakat en ufak kazada araba param parça olur.

Siz boya ölçerle tavana bakıp sağlam diyorsunuz fakat direklerde kaynak oluyor, hatta işini güzel yapan orayı öyle güzel kaynatıp taşlayıp boyar ve ardından güzel bir zımparayla boyayı öyle güzel inceltir ki aracı üreten adam dahi anlamaz.

Gözümle gördüm kaç tane tavanı kesik audi, porsche, bmw vardı. Hurda arabanın tavanını yer sofrası yapmak için kesmezler.

3-) Orta halli arabalar için bu kadar uğraşmıyorlar. Direk ortadan 2 ye kesip kaynatıyorlar.

Türkiye' de gözünüz kapalı, adı duyulmuş ve artık paranın peşini bırakıp prestiji için çalışan ve alırken de satarken de işini sağlama alan 2-3 galeri dışında gerisi yalan. Bırakın tanıdığı, babam galerici olsa ondan bile alırken 2 kere düşünürüm. Çünkü galerici olduğu için kolay satar diye onu da kandırabilirler.

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabaya kayseriden cikip gittim.3 parca denen araba 5parca boyali ve 1 de degisen var. araba 60 bindemi 260 bindemi anlayamadim.berbat durumdaydi.bide köpek baligi anten olmasi gerek diyince kırılmıstı degistirdik diyor :) galericimi venden uzak dursun bundan böle

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracım opel astra yı İst. Gedizlerden aldım, şimdiki toyota yıda sinop dan galeriden aldım.

Şükürler olsun opel e 6-7 sene bindim ve en ufak sorun yaşamadım. Şimdiki aracım da da sıkıntı yok.

Evet galerici olunca 3-5 kere düşünmek lazım fakat işini dürüst yapanlarda var.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaslar arabaya kayseriden cikip gittim.3 parca denen araba 5parca boyali ve 1 de degisen var. araba 60 bindemi 260 bindemi anlayamadim.berbat durumdaydi.bide köpek baligi anten olmasi gerek diyince kırılmıstı degistirdik diyor :) galericimi venden uzak dursun bundan böle

Dedik değil mi? Alınmaz diye... ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
olmaz olsunlar abi:)

Kardeşim çünkü bu adamların hepsi aynı. Bu adamlara dur demenin bir yolu var oda yasal düzenlemeler olması gerek. Ya değilse bu adamlardan kabuklu yumurta dahi alınmaz ;) ( İşini iyi yapanlar hariç) ama bu işini doğru yapana da hiç denk gelmedi şahsen :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarida yaptigim yoruma alinti yapip aracimizda kaza darbe degisen yazmadigi soylenmis dogru anladiysam.5 parca boya 1 degisen varmis yuhhh.neden yalan soylersinizki anlamiyorum aractan cok fazla anlamayan insanlari bulup araba satmaktan mi ibaret bu isler

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi