bir opel klasiyi daha

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bir opel klasiyi daha

Evet üretilen araçlar aslında edition/sport diye geçiyor onun için krom sis çervesi krom alt panjur çerçevesi spor koltuk spor deri direksiyon ne yazıkki bizde yok. Bize verilen sport araçlar aslında editionun biraz doldurulmuş hali onun için donımlar uçuyor.

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
arkadaşlar dün opel bayisinde krom sis farı çerçevesi ve krom tampon çerçevesi olmayan bir sedan astra sport gördüm,satış elemanına sorduğumda evet sedanlarda kaldırıldı fakat hblerde var dedi,birde editionlar tekrar 17 inç jant lastikle gelmeye başlamış
evet bu konu dikkatimi çekmişti. sahibinden.com ilanlarından baktım, 2013 sedan sportların bazılarında var bazılarında yok.
son gelen partide yok sanırım, maalesef son partiye denk geldik , kırpacak başka bir şey bulamamışlar anlaşılan..yazık..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de baktım şimdi bazılarında yok gercekten mesela şu araçta cam krom çıtaları yok sis farı krom çıtası var:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sadece-sifirdan-tek-farki-fiyati-150200088/detay

şunda ise cam kromu da sis farı kromu da yok, ilginç parça parça mı keskıyorlar:) ikisi de sport olarak verılmıs.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-cok-acil-satilik-1-hafalik-araba-geri-kamera-navigasyon-dvd-film-149877483/detay

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu iki ilanda sport değil edition business paket.
insanlar araçlarının ilanlarına bakılsın diye edition a bile sport yazıyorlar.
hangi sport modelde el freni normal?

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba bariz bağırıyor ben edition ım diye
ama adam iddia ediyor arabam sport diye...

özgün11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar benim fikrim bunların hepsi bir maliyet opel bunları kaldırmasaydı inanın şu anda sport sedanlar 70 den başlardı bakın passat zerre kadar parça kaldırmıyor comfortline oldu 83 bin lira opelde fiyatını çok yükselterek müsteri kaybedecegini düşünüyor ama bizleri hiç düsünmüyor yanlış bir düşünce ama satıcı açıcından baktıgımızda kendilerine göre mantıklı

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özgün link' Alıntı:
arkadaşlar benim fikrim bunların hepsi bir maliyet opel bunları kaldırmasaydı inanın şu anda sport sedanlar 70 den başlardı bakın passat zerre kadar parça kaldırmıyor comfortline oldu 83 bin lira opelde fiyatını çok yükselterek müsteri kaybedecegini düşünüyor ama bizleri hiç düsünmüyor yanlış bir düşünce ama satıcı açıcından baktıgımızda kendilerine göre mantıklı
krom la maliyet ne kadar artarki mesela bluetooth düğmesi var kendisi yok :) altı üstü yazılım olayı.
tamamen opel türkiyenin bizi kekleme taktiği.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkitolki link' Alıntı:
krom la maliyet ne kadar artarki mesela bluetooth düğmesi var kendisi yok :) altı üstü yazılım olayı.
tamamen opel türkiyenin bizi kekleme taktiği.
okadar basit değil yazılımdan önce oraya birde ses alıcısı eklemek lazım ona göre can bus ında değişmesi lazım bence iyi bir maliyet demek

fatihialemm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

digital klimada yok bunlar sport değil ki.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birakin adamlar nasil satabiliyorsan oyle satsin
kurlar almis basini gitmis, herkes onlemini alacak
hicbirsey yapmasin da mazda gibi bin 500 adet falan mi satilsin istersiniz araclarimiz koca yil boyunca