Bir Öneri de Bize Lazım

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Valla ben de Seda Su teklifinde bulunacaktım, sen önce davranmışsın. Bak iki oy yaptık :D

Gökhan hocam, Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin, sağlıkla kavuştursun sizi yavrunuza.

Amin inşallah. Çok teşekkürler iyi düşünceleriniz için...

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah analı babalı buyutsun abı basınız saolsun ayrıca bencede seda naz cok guzl bı ısım

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdiden allah anali babali buyutur insallaa cok guzel bi isim sena bence... onun yanina yakisicak bi isimde bence NUR dur sena nur guzel olur... ama isimden once insalla allah kiziniza omur boyu saglik ve mutluluk verir...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrica kiz kardesiniz icinde cok uzuldum allah rahmet eylesin hayatta malesef boyle uzucu seyler geliyo insanin basina... sizede allahtan sabir ve saglik diliyorum saygilarimla...

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
allah analı babalı buyutsun abı basınız saolsun ayrıca bencede seda naz cok guzl bı ısım

simdiden allah anali babali buyutur insallaa cok guzel bi isim sena bence... onun yanina yakisicak bi isimde bence NUR dur sena nur guzel olur... ama isimden once insalla allah kiziniza omur boyu saglik ve mutluluk verir...

ayrica kiz kardesiniz icinde cok uzuldum allah rahmet eylesin hayatta malesef boyle uzucu seyler geliyo insanin basina... sizede allahtan sabir ve saglik diliyorum saygilarimla...

Teşekkürler arkadaşlar.Sağolun...

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et