Bir Öneri de Bize Lazım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sınıfta Sedanur ve Senanur var ikizler biraz garip olacak ama seda su'da olabilir.

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi teşekkürler yorumun için. Zaten isim konusunda öncelik eşimde. Kardeşimin isminin konulmasını da ilk teklif eden eşim oldu. Şimdi ikinci isim konusunda da onun istediklerinden yola çıkıyoruz. Sonuçta annenin hakkı ödenmez onun isteklerini göz ardı etmemeye çalışıyorum. Tekrar teşekkürler...
öncelikle başınıs sağolsun ve hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı salıklı sıhatli saygılı terbiye büyütmeyi nasip eylesin
bence hocam madem böyle bi teklfi eşiniz wermiş bırakın diğer ismide o seçsin böyle büyük bi incelik yapan eşinize sizde ona böyle bi incelik yaparsanız çok hoş olur bence :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kardeşiniz için üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

"Seda" köken olarak Türkçe değil. İsterseniz bir de Türkçe kökenli isim koyun.

İdil, Yıldız, Suna, Bengü, Sevgi, Gönül, Ayça, Gökçe, Tuğçe, Esin, Deniz, Ekin, Damla, Duru, Ece, Yağmur...

Aklıma gelenler bunlar.

Seda Gönül, Seda Esin, Seda Deniz kulağa hoş geliyor.

Şimdiden hayırlı olsun. Allah hem anneyi hem bebişi sağlıklı sıhhatli bir biçimde kurtarsın. Adıyla yaşasın...

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eylül seda olsun bak çok yakışır =)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınız sağolsun :(

İsim konusunda güzel fikirler olmuş, hayırlısı ile doğar inşallah

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
İsimler bayağı çoğaldı. Bu sayfayı benden çok eşim okumaya başladı zaten.
Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm iyi dilekleriniz sizi de bulur inşallah.
Doktorun verdiği tıbbi tarihe göre şunun şurasında tamı tamına 52 günümüz kaldı. Allah bilir en hayırlısını bakalım. Ben burdan şafak saymaya başlıyorum artık.

52 ORDU-(Denk geldi eşim de ordulu :)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsimler bayağı çoğaldı. Bu sayfayı benden çok eşim okumaya başladı zaten.
Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm iyi dilekleriniz sizi de bulur inşallah.
Doktorun verdiği tıbbi tarihe göre şunun şurasında tamı tamına 52 günümüz kaldı. Allah bilir en hayırlısını bakalım. Ben burdan şafak saymaya başlıyorum artık.

52 ORDU-(Denk geldi eşim de ordulu :)

doktorlar yanılma şansları cok fazla sonucta makinede ne görünüyorsa öyle diyor doktorda ama sen her zaman hazırlıklı ol doktorun dediği tarihten öncede doğar sonrada bize 15 martı bulur demişti cocuk 8 marta doğdu tam bir hafta erken olmuştu hazırlıksız yakalanmamak için siz her zaman 10 gün önceden hazırlığınızı yapın

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
doktorlar yanılma şansları cok fazla sonucta makinede ne görünüyorsa öyle diyor doktorda ama sen her zaman hazırlıklı ol doktorun dediği tarihten öncede doğar sonrada bize 15 martı bulur demişti cocuk 8 marta doğdu tam bir hafta erken olmuştu hazırlıksız yakalanmamak için siz her zaman 10 gün önceden hazırlığınızı yapın

Evet teşekkürler yorum için. Biz de aynı şeyleri duyuyoruz. En çok ta kız çocukları 1 hafta ile 10 gün erken doğuyormuş. Erkeklerde bu oran daha da azmış. Çevremizde 2 aile var tanıdığımız yeni çocuğu olan ikisi de kız ikisi de 1 hafta erken dünyaya geldi. Biz hazırlığımızı yapalım artık gerisini Allah bilir elbet.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sınıfta Sedanur ve Senanur var ikizler biraz garip olacak ama seda su'da olabilir.

Valla ben de Seda Su teklifinde bulunacaktım, sen önce davranmışsın. Bak iki oy yaptık :D

Gökhan hocam, Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin, sağlıkla kavuştursun sizi yavrunuza.