Bir Öneri de Bize Lazım

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler. İki isimden herhangi biri ikinci veya birinci olabilir fark etmez. Neden iki isim olduğuna gelirsek, "Seda" 7 ay önce kaybettiğimiz tomurcuk gülümüz kız kardeşimin ismi. İkinci ismi de belki dili varıp söyleyemeyenler olursa diye düşünüyoruz. Canım ciğerim kardeşim daha onsekiz yaşındaydı, çok özlüyoruz... Kızımıza da Allah' ın hikmeti diyoruz. Çünkü 7 ay önceki bu olaydan yalnızca bir hafta sonra öğrendik eşimin hamile olduğunu. Diyoruz işte Allah birini alıyor birini veriyor. Neyse yine çenem açıldı. Yorum yapan arkadaşlara çok teşekkürler. Şimdi okuldayım akşam eve geçince bu isimlerden bir sıralama yaparım artık. Başka fikirlerde bekliyoruz. Sağolun...

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seda naz
seda nur
seda sude
seda ece
seda gül

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdiden Allah analı babalı büyütsün, ömürlü olsun. Ben de tek isimden yanayım, çünkü ileride gerçekten sorun yaşanabiliyor. Başınız sağ olsun kardeşinizi yeni kaybetmişsiniz ve onun anmak için de ismini vermeyi düşünüyorsunuz. Bence Seda ismini tek olarak gönül rahatlığı ile verebilirsiniz, neden mi, çocuklarımıza ana babalarımızın isimlerini vermiyormuyuz, gün gelince onları da kaybetmiyormuyuz? Ama bu durum acımızı tazeler, her Seda dendiğinde içimiz hep sızlayacak diye düşünüyorsanız o zaman hiç bu ismi vermeyin derim. Bence kesin karar verilmediyse isim olayını eşinizle bir daha görüşün, hatta bir anne olarak isim koyma önceliği ona verin derim, belki isim konusunda onun da hayalleri vardır.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi teşekkürler yorumun için. Zaten isim konusunda öncelik eşimde. Kardeşimin isminin konulmasını da ilk teklif eden eşim oldu. Şimdi ikinci isim konusunda da onun istediklerinden yola çıkıyoruz. Sonuçta annenin hakkı ödenmez onun isteklerini göz ardı etmemeye çalışıyorum. Tekrar teşekkürler...

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle başın sağolsun abicim gerçekten.Öte yandan seda koymanız Savaş abiye katılıyorum içinizin sızlaması konusunda. Allah analı babalı büyütsün.Bana görede tek isim daha iyi fakat illada kararlıysanız belkide bilmiyorum kulak aşinalığından olsa gerek Seda Nur daha bi hoş geliyor fakat Naz'da hiç fena değil.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi teşekkürler yorumun için. Zaten isim konusunda öncelik eşimde. Kardeşimin isminin konulmasını da ilk teklif eden eşim oldu. Şimdi ikinci isim konusunda da onun istediklerinden yola çıkıyoruz. Sonuçta annenin hakkı ödenmez onun isteklerini göz ardı etmemeye çalışıyorum. Tekrar teşekkürler...
Eşin çok takdir edilecek bir teklifde bulunmuş. Bu saatten sonra isim konusunda tek söz sahibi artık odur. Kendisini tebrik ederim. :alkis:

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınız sağolsun büyük bir acı ve sonrasında kızınızla gelen sevindirici olay kardeşinize allah rahmet eylesin yeni bebeğinize sağlıklı mutlu bir uzun ömür versin eşinizin isim konusundaki takdirlik hareketi sizden isim hakkını tamamen almış ama ilaki bir ekleme yapalım diyorsanda seda naz daha uyumlu oluyor ve bir öneri ben eşimle anlaşma yaptık kız çocuklarına eşim erkek çocuklarına ben isim koyacam diye şuan 2 çocuk babasıyım ikiside erkek birini ömerazad diğerini aliazad koydum ama azad ekini benden başka kullanan yok
ve işin komik kısmı gecen ikisini doktora götürdüm muayene yaptı tam ilac yazdı verdi cıkıyordukki alinin iğnelerini günde bir kez yapın dedi hocam siz ömer azada iğne yamıştınız dedim doktor karıştırmış birinin ilaçlarını diğerine yazzmış yeniden raporları aldı ilaçları yeniden yazdı bizde ilaçları evde karıştırdık poşetlere isim yazdığımız halde :):kop::)

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar teşekkürler. Evet eşime o konuda minettarım. İkincisi isim konusunda benim ısrarcı olmamın sebebi eşimin çok daha önceden böyle bir düşüncesi vardı. İsim koyma konusunda. Çift isim olmasıni isterdi. Şimdi de eşim bana bir lütufta bulundu ben de ona aynı şeyi yapmak istiyorum. Yani çift isim diye diretmemizin ana fikri yine eşimin istemesidir. Hayırlısı bakalım çok güzel isimler yazmış arkadaşlar. Birazdan eşime sıralarım bu isimleri bakalım hoşuna gidecek mi? Teşekkürler...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başınız sağolsun, allah sabırlar versin.

çift isim güzel bence, ağır duruyor kartvizitlerde, dr. tabelalarında falan. ben onun için 2 isim koydum